Dobble Kids w nowej odsłonie. Przedsprzedaż wydawnictwa Rebel ruszyła

Dobble Kids - pudełko i karty

Kolejna przedsprzedaż wydawnictwa Rebel właśnie się rozpoczęła. Tym razem możecie zamawiać Dobble Kids. Tytuł ten gościł już wcześniej w portfolio polskiego wydawcy, teraz powraca w wersji eco.

Dobble Kids. Opis gry

Dobble Kids eco - kartyNowa odsłona popularnej gry karcianej! Miś, plecak, piłka, rower, lalka… Bądź pierwszą osobą, która znajdzie parę identycznych symboli, aby zdobyć punkt. Dowolne dwie karty zawsze łączy dokładnie jeden wspólny obrazek. Czy wypatrzysz go zanim zrobią to przeciwnicy? Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną zawsze tylko jednym symbolem!

Nowa wersja gry Dobble Kids to 55 kart zamkniętych w solidnej, metalowej puszce i w opakowaniu zawierającym o 95% mniej plastiku. Co więcej, dzięki czytelnym grafikom z prostymi przedmiotami do wspólnej zabawy możemy zaprosić dzieci od 4. roku życia.

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2-8
  • Czas gry: 15 min
  • Wiek: 4+

POLECAMY: Otchłań, dodatek do gry Odmęty Grozy jest już dostępny. Premiera od Rebela

Przedsprzedaż, data premiery

Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż nowej edycji Dobble Kids. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 59,95 zł. Znajdziecie ją zarówno w sklepie wydawcy, jak i pozostałych sklepach z grami planszowymi. Premiera została zaplanowana na 10.07.2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *