Lost In Adventure – The Labirynth – zapowiedź gry przygodowej w świecie mitów

okładka gry Lost In Adventure - The Labirynth zapowiedzianej przez wydawnictwo DV Games

Wydawnictwo DV Games zapowiedziało na ten rok premierę gry Lost In Adventure – The Labirynth. Premiera planowana jest na koniec roku.

Lost In Adventure. Zapowiedź

Kojarzycie przepiękną, rodzinną grę Bonsai, która została wydana w Polsce przez Foxgames? Jej oryginalnym wydawcą jest DV Games. Jest to włoskie wydawnictwo, które działa od 2001 roku. Tym razem mamy dla was zapowiedź, która z pewnością zainteresuje graczy rodzinnych. Jeszcze w tym roku premierę będzie miała gra Lost In Adventure – The Labirynth. Pokaz gry zaplanowany jest na tegoroczny GenCon, a premiera na koniec roku.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Grimcoven od Awaken Realms już na Gamefound. Kampania ruszyła

Jest to gra kooperacyjna, która pozwoli wspólnie przeżywać przygody w nieznanym świecie. Celem jest spełnienie wszystkich Przepowiedni i ukończenie przygody z jak największą liczbą Przysług. Labirynt kryje wiele tajemnic i mitycznych stworzeń, a wy – korzystając ze scenariuszy – powoli będziecie go odkrywać.

W Lost in Adventure wspólnie eksplorujecie świat, a każda wasza akcja będzie miała wpływ na rozwój historii. W trakcie gry, powoli będziecie odkrywać jej scenariusz. Będziecie rozmawiać z ludźmi, zbierać wskazówki i mądrze wykorzystywać znalezione przedmioty. Każda decyzja ma wpływ na przygodę i doprowadzi do jednego z zakończeń.

Mityczny labirynt fascynuje od wieków: zostańcie bohaterami opowieści i zanurzcie się w poszukiwaniu Minotaura. Odkryjecie przygodę, która toczy się balansując pomiędzy mitem a rzeczywistością.

Informacje pudełkowe:

  • Liczba graczy: 1-6
  • Wiek: 10+
  • Czas rozgrywki: 90 min.
  • Link do BGG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *