Jomsvikings. Nordyckie mity w klimatach science fiction. Start kampanii

Jomsvikings. Okłądka gry i komponenty
Wydawnictwo Dark Rabbit wkrótce rusza z kampanią na platformie Gamefound ze swoją nową grą – Jomsvikings. To taktyczna gra karciana z elementami deckbuildingu, rozgrywająca się w niesamowitym uniwersum w którym science fiction łączy się z nordyckimi mitami.

Jomsvikings. Opis gry

W tej grze 1-4 graczy staje się jednym z Jomsvikings – elitarnej grupy najemników zdolnej do wykonania nawet najbardziej niemożliwych zadań. Wyruszasz na różne planety Dziewięciu Królestw, aby zdobyć chwałę, walcząc ze wszystkim, z czym chcą walczyć Twoi pracodawcy.
Walki odbędą się na trzech różnych losowo wybranych planetach w ciągu trzech rund, a gracz, który zdobędzie najwięcej punktów chwały – eliminując potwory i zdobywając cenny sprzęt – wygrywa grę na chwałę Odyna.
Rozgrywkę możecie toczyć w trybie solo, kooperacyjnym, a także rywalizacyjnym.
 
 
W trakcie kampaniiJomsvikings. figurka dostępne będą dwie opcje zobowiązania – Najemnik i Weteran. Każda z nich będzie zawierać podstawową grę ze wszystkimi odblokowanymi celami.
Najemnik będzie zawierał kartonowe pionki i podstawki dla wszystkich 12 postaci, podczas gdy Weteran otrzyma 12 bardzo szczegółowych figurek służących do oznaczania postępów na torze Yggdrasil.
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 60 – 90 minut
  • Wiek od: 14 lat
  • Strona BGG

Ceny

Zestaw Najemnik, zamówicie w cenie 40 euro, a Weterana za 80 euro. Ceny NIE obejmują vat + musicie dodać koszty wysyłki do Polski – 5 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *