Grimcoven od Awaken Realms już na Gamefound. Kampania ruszyła

pudełko gry Grimcoven

Niedawno informowaliśmy Was, że znamy termin kampanii gry Grimcoven od Awaken Realms. I tak, to już dziś! Kampania na Gamefound właśnie trwa!

Grimcoven. Informacje o kampanii

No to zacznijmy od kilku najważniejszych informacji podstawowych. Dostępne będą dwie wersje gry do wyboru i każda z nich dodatkowo będzie zawierała wszystkie odblokowane streach goals:

  • Standard Edition ~ 59 USD + VAT (wersja ze stendami)
  • Deluxe Edition ~ 109 USD + VAT (wersja z figurkami i podwójnymi planszetkami graczy i bossa)

Informacje w nawiasach to tylko najbardziej podstawowe różnice, a wszystkie możecie zaleźć na stronie kampanii, do której link zostawiamy TUTAJ.

Kolejna istotna sprawa to koszty przesyłki, które będą bardzo preferencyjne dla Polski. Cena, którą będziemy musieli dopłacić do gry i podatków to 6 USD w przypadku wersji standardowej, a 10 USD odpowiednio przy zamówieniu wersji specjalnej.

Dodatkowo w trakcie kampanii uchroniony będzie stretchPay.

Jeżeli chodzi o wersje językowe to wybrać możecie angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, a co najważniejsze, również język polski.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Ruszyła przedsprzedaż Merchants of the Dark Road

Opis gry

wizualizacja części elementów do gry GrimcovenGrimcoven to nowa, ekscytująca gra planszowa typu boss battler, osadzona w mrocznym, wiktoriańskim świecie, gdzie polowanie stanowi sedno rozgrywki. Gracze wcielają się w role łowców napędzanych lamentem, którzy zawierają sojusz z sabatem innych łowców, aby brać udział w emocjonujących, modułowych bitwach z bossami.

Każda postać w posiada unikalne drzewko rozwoju, umożliwiające zdobywanie kolejnych poziomów i umiejętności. Gracze mogą tworzyć różnorodne kombinacje, takie jak teleportowanie się po mapie, zbieranie lamentu, zdobywanie dodatkowych kości oraz przeprowadzanie potężnych ataków na bossów. Specjalne kości energii elektrycznej pozwalają wzmacniać zbroję lub tworzyć magiczne pociski, które mogą zostać wykorzystane w kluczowych momentach walki.

Rozgrywka w Grimcoven jest wyjątkowo różnorodna, dzięki możliwości wyboru różnych aren, bossów, elit i przygód. Każda sesja trwa od 2 do 3 godzin, oferując intensywne starcia z bossami, które wymagają strategicznego myślenia i pełnego wykorzystania zasobów areny. Gracze muszą taktycznie używać kości, aktywować różne kombinacje i zbierać lament, aby wzmacniać swoje postacie.

Rozwijanie postaci w stylu roguelike pozwala graczom dążyć do zdobycia ostatecznej nagrody. Jednak gromadzenie zbyt dużej ilości lamentu może sprawić, że sami staną się bestiami, na które polują. A to będzie dodatkowym wyzwaniem dla drużyny łowców.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *