Heroes of Might & Magic III: The Board Game powraca na Gamefound z 3 nowymi dodatkami!

Heroes of Might & Magic III: The Board Game

Już niedługo na Gamefound wystartuje nowa kampania wydawnictwa Archon Studio. Będziecie mogli wesprzeć „Heroes of Might & Magic III: The Board Game” z trzema nowymi rozszerzeniami!

Heroes of Might & Magic III: The Board Game. Nowa kampania

Pierwsza kampania na KickstarterzeHeroes of Might & Magic III: The Board Game odniosła niebywały sukces – projekt wsparło niemal 27 tysięcy osób. Zebrana kwota również robi wrażenie – było to bowiem 3.834.885 euro. Niektórzy mogą się zastanawiać, dlaczego firma zdecydowała się na kolejną kampanię crowdfundingową zamiast skorzystać z innych form dystrybucji. Uruchomienie kolejnej kampanii pozwoli wspierającym na zakup wszystkich dostępnych elementów gry (nawet tych, które były dostępne tylko na targach i w sklepie internetowym). Archon gwarantuje jednoczesne wydanie rozszerzeń Twierdza, Wrota Żywiołów i Przystań, oferując nowe sposoby gry.

Wydawca jasno zaznaczył, że nowa kampania nie rozpocznie się, dopóki oryginalna kampania nie zostanie dostarczona do wspierających. Najpierw wszyscy wspierający muszą otrzymać swoje zamówienia w całości, a dopiero potem będą mogli udać się do Krewlod, Wymiarów Żywiołów oraz wypłynąć do Regny!

POLECAMY: Dominion: W głąb lądu. Znamy datę premiery nowego dodatku od Iuvi Games

Każde rozszerzenie wprowadzi nowe funkcje i elementy, które urozmaicą rozgrywkę. Nowe dodatki obejmują podziemia, do których można wejść i wyjść tylko przez odpowiednie przejścia. Pojawią Heroes of Might & Magic III: The Board Gamesię również wyspy i woda, które można przemierzać statkiem. Innym elementem będą portale, które pozwolą graczowi szybko przemieszczać się po mapie.

I to dopiero początek kolejnej wielkiej przygody, gdyż Archon wprowadza trzy nowe frakcje do gry: Twierdza, Wrota Żywiołów i Przystań. Tak jest! Ostatnia frakcja znana jest z fanowskiego moda „Horn of the Abyss”. Dzięki współpracy z HOTA Crew, Archon może dostarczyć Przystań, którą znacie i kochacie.

Kiedy nowa kampania? Co z polską edycją?

Termin nowej kampanii nie został jeszcze podany, jednak już teraz jest dostępny jej szkic. Jest za to pewność, że tak jak podczas pierwszej kampanii dostępna będzie polska wersja językowa nowych dodatków.

One thought on “Heroes of Might & Magic III: The Board Game powraca na Gamefound z 3 nowymi dodatkami!

  1. Udało mi się powstrzymać i nie kupić przy pierwszej kampanii, a tu znów będę wystawiony na próbę 😂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *