Premiera polskiej edycji gry Voidfall od Portal Games coraz bliżej

pudełko polskiej edycji gry Voidfall

Polska edycja gry Voidfall zbliża się wielkimi krokami. Wydawnictwo Portal Games, odpowiedzialne za lokalizację tego tytułu podało właśnie szczegóły dotyczące statusu tej gry.

Voidfall. Opis gry

Voidfall - plansza roduNiegdyś doskonale prosperujące imperium Domineum już nie istnieje. Wielcy przywódcy i całe potężne oty utraciły swoje człowieczeństwo. Zostali spaczeni, stając się bezmyślnymi marionetkami istoty starszej niż wszechświat. Dostrzegaliśmy znaki. Słyszeliśmy szepty. Zaufaliśmy Novarchom. I to wszystko doprowadziło do zagłady naszej cywilizacji: Nadejścia Pustki.Przez wieki Novarchowie, potomkowie królewskiego rodu Novarchon, żelazną ręką rządzili feudalnym galaktycznym imperium ludzkości, zwanym Domineum. W tym czasie wprowadzili oszałamiające innowacje technologiczne i dokonali wielu naukowych osiągnięć. Ten przyspieszony postęp pomógł Domineum dotrzeć do najdalszych segmentów znanej galaktyki i ostatecznie je zasiedlić. Wszędzie tam pojawiały się nowe Rody, gotowe rządzić zewnętrznymi sektorami imperium. Wraz ze wzrostem potęgi rodu Novarchon rósł także kult religijny, który ich otaczał. Głosił on ponure proroctwa o starożytnej, kosmicznej istocie z innego wymiaru: Zrodzonym z Pustki.Wielu uważało, że to tylko mit, ale tak naprawdę to właśnie mroczny wpływ Zrodzonego z Pustki zapewnił Novarchom dostateczną wiedzę, która pozwoliła na szybką ekspansję imperium. Podczas gdy kult Novarchów zapowiadał życie wieczne za sprawą bytu z innego świata, jedynym zamiarem Zrodzonego z Pustki było zaspokojenie jego wiecznego głodu. I tak, kiedy Domineum osiągnęło ogromne, odpowiadające pragnieniom Zrodzonego z Pustki rozmiary, międzywymiarowe szczeliny otworzyły się w samym sercu imperium, by dać upust kosmicznemu spaczeniu. Gdy Ród Novarchon i jego zwolennicy witali Zrodzonego z Pustki i szukali fałszywego zbawienia, istota infekowała ich, rozprzestrzeniała się i przejmowała kontrolę nad wewnętrznymi światami. Teraz nadszedł czas, aby pozostałe Wielkie Rody oczyściły galaktyczne Spaczenie, uniemożliwiły Zrodzonemu z Pustki pełne objawienie się w naszym wymiarze i – jako nowi władcy Domineum – ostatecznie przezwyciężyły chaos…

POLECAMY:  Na rozkaz i Linx. Podwójna przedsprzedaż od Lucrum Games

Voidfall to osadzona w kosmosie gra euro, w której wcielimy się w rolę przywódcy jednego z Wielkich Rodów. Podczas trzech cykli będziemy starali się rozszerzać nasze wpływy, tworzyć nowe instalacje i gildie, budować nowe jednostki floty, walczyć z Voidfallem. Wszystko po to, aby ostatecznie zdobyć jak najwięcej punktów Wpływu. W Voidfall możecie grać w trybie rywalizacji, kooperacji albo solo.

Informacje podstawowe:

Status gry

Gra zapowiadana była już wcześniej na III kwartał 2024 roku i wszystko wskazuje, że termin ten zostanie dotrzymany. Wydawnictwo Portal otrzymało bowiem już egzemplarz z masowej produkcji,który został zaakceptowany. Oznacza to, że pozostała jedynie kwestia organizacji transportu do Polsku. Ten powinien ruszyć lada moment a gdy nakład będzie blisko polski, wydawnictwo Portal uruchomi przedsprzedaż.

Na naszym kanale YouTube znajdziecie dedykowany materiał o grze Voidfall. Zapraszamy do zapoznania się z nim:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *