Ruszyła przedsprzedaż Merchants of the Dark Road

pudełka od gry MErchants of the dark road na tle powozu wyjeżdzającego z ciemnego przesmyku

Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji gry Merchants of the Dark Road. Wydawca przygotował zarówno zestawy deluxe, jak i retail!

Merchants of the Dark Road. Przedsprzedaż

Po wielu miesiącach oczekiwania w końcu nadeszły dobre wieści dotyczące polskiej edycji gry Kupcy z Nocnego Traktu. Po tym, jak dowiedzieliśmy się o powrocie tematu, nadszedł czas na kolejny krok. Wydawnictwo Lucrum Games właśnie uruchomiło przedsprzedaż tego tytułu. Oprócz podstawki, ofertę wzbogacono o kilka, z pewnością interesujących pozycji. Do wyboru macie:

  • Merchants of the Dark Road w wersji deluxe – 399,90 PLN
  • Merchants of the Dark Road w wesji retail – 199,90 PLN
  • Duży dodatek Secret Villages w wersji deluxe – 289,90 PLN
  • Duży dodatek Secret Villages w wersji reatail – 109,90 PLN
  • Minidodatek Patron’s Provisions – 89,90 PLN
  • Metalowe monety – 219,90 PLN
  • Woreczki – 69,90 PLN

WAŻNA INFORMACJA: elementy deluxe oraz minidodatek Patron’s Provisions, monety i woreczki będą dostępne TYLKO podczas trwania kampanii.

Link do sklepu – tutaj.

Opis gry

W grze przeniesiecie się do krainy, w której rok jest podzielony na dwa okresy – światła i mroku. Rozpoczynacie swoją przygodę w momencie rozpoczęcia czasów ciemności. Wcielicie się w rolę odważnych kupców, którzy nie zawarzając na niebezpieczeństwa kryjące się w ciemności podróżujecie pomiędzy miastami. Waszym zadaniem jest przewóz towarów i podróżników, sprzedaż dóbr po okazyjnych cenach i wykonywanie misji. Aby rozjaśnić drogę, będziecie mogli nabyć latarnie – dadzą one ułudę bezpieczenieństwa w trasie.
Uważnie balansujcie pomiędzy zarobkiem i waszą sławą – bo to niższa z tych wartości ostatecznie zdecyduje o waszej wygranej.

Secret Villages

okładka dodatku do gry Merchants of the Dark Road - Secret VillagesSecret Villages to nowy, duży dodatek, w którym pojawią się tajemnicze miasteczka. W nich, na wagę złota pożądane są… informacje. Odnajdźcie sekretne ścieżki prowadzące do nich i podejmijcie się misji.

W dodatku znajdziecie dwa nowe moduły, które będziecie mogli rozegrać pojedynczo lub razem. Dodatkowo – znajdziecie tu zasady pozwalające na rozgrywkę solo.

  • Pierwszy moduł dodaje 3 nowe lokacje, a co za tym idzie – nowe nagrody i wyzwania.
  • Drugi moduł pozwala na zbieranie znaczników plotek, które pomogą zwiększać siłę akcji i bonusów z nimi związanych.

okładka dodatku do gry Merchants of the Dark Road - Patron's ProvisionsPatron’s Provisions

To minidodatek, w którym znajdziecie zestaw znaczników, kart i bohaterów.

Informacje pudełkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *