Fruit Cup już w sklepach. Premiera wydawnictwa Egmont

Fruit Cup - pudełko i komponenty

Na 12 czerwca, czyli na dziś wydawnictwo Egmont przygotowało premierę polskiej edycji gry Fruit Cup. Podczas rozgrywki Waszym zadaniem będzie przygotowanie idealnej sałatki dla Małpiego Króla.

Fruit Cup. Opis gry, zasady

Fruit Cup - elementy gryPrzygotuj perfekcyjną sałatkę owocową dla Małpiego Króla. Zadaniem graczy jest jak najszybsze usunięcie zbędnych elementów z kubeczka za pomocą łyżeczki. Gra ćwiczy logiczne myślenie, spostrzegawczość i szybkość reakcji oraz motorykę małą. Jak grać? To proste! Na początku tury gracze odkrywają jedną kartę z zadaniem. Na awersie karty znajduje się łamigłówka, której rozwiązanie mówi graczom, jakie elementy sałatki muszą zostawić w kubeczku. Następnie przy pomocy łyżeczki gracze jak najszybciej muszą usunąć niepotrzebne kawałki owoców z kubka tak, by zostały w nim tylko elementy odpowiadające rozwiązaniu podanemu na rewersie karty.

Informacje podstawowe:

POLECAMY: Lost In Adventure – The Labirynth – zapowiedź gry przygodowej w świecie mitów

Premiera

Grę Fruit Cup znajdziecie już w Waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 149,99 zł, jednak w sklepach możecie grę znaleźć już za około 112 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *