Dobble Super Mario. Premiera kolejnej puszki z hitowej serii wydawnictwa Rebel

Dobble Super Mario

Dobble to seria, która u jednych przy kolejnej zapowiedzi budzi uśmiech na twarzy, a u innych tylko klasyczne „ile można”. Fakt jest jednak taki, że to jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie, nie budzą więc zupełnie zdziwienia kolejne odsłony tej karcianki w puszce. Dziś za sprawą wydawnictwa Rebel do sklepów wjechały Dobble Super Mario.

Dobble Super Mario. Opis gry

Dobble: Super Mario Mario, Luigi, Toad, Peach, Yoshi i Bowser są gotowi do wspólnej zabawy! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem!

W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako minigry. Dodatkowo, aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Dobble: Super MarioSame karty są okrągłe i kolorowe,a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Super Mario.

POLECAMY:  Huang. Dziś oficjalna premiera nowej gry wydawnictwa Phalanx

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2-8
  • Czas gry: 15 min
  • Wiek: 6+
  • Strona gry

Na czym to polega?

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek.

W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako minigry. Dodatkowo, aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Same karty są okrągłe i kolorowe, a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Super Mario.

Premiera

Gra Dobble Super Mario jest już dostępna we wszystkich sklepach z grami. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69,95 zł, tak więc za około 50 złotych grę dostaniecie na sklepowych półkach. Premiera tego tytułu została wyznaczona na 12.06.2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *