NPC 2 dodatek do Zombicide: Czarna Plaga już jest dostępny. Premiera

NPC 2, czyli Notorious Plagued Characters okładka dodatku
NPC 2 – zestaw specjalnych zombie rodem ze średniowiecznego Zombicide. Dodatek do gry Zombicide: Czarna Plaga już dostępny na sklepowych półkach.

NPC 2, czyli Notorious Plagued Characters. Opis

Dodatek do Zombicide: Czarna Plaga zawiera zestaw specjalnych zombie. W jego skład wchodzą nieumarli, którzy są szwendaczami wyróżniającymi się z tłumu. Ocalali wybijają ich jak zwykle, ale po zebraniu zestawu pięciu z nich mogą wymienić skolekcjonowane głowy na artefakty z Krypty.
 
W pudełku znajdują się: 20 figurek specjalnych Szwendaczy, 20 plastikowych podstawek, 12 kart Zombie i 3 karty Ekwipunku.
Grę, w cenie około 100 zł, kupicie np. TUTAJ
 

Zombicide Czarna Plaga. Opis

Zombicide czarna plaga. komponenty gry” W Zombicide: Czarnej Pladze wcielicie się w sześciu Ocalałych, takich jak krasnolud Samson, czarodziej Baldric czy rycerz Clovis. Niezależnie od liczby graczy, zawsze używacie wszystkich postaci. Jeżeli więc przy stole jest was mniej niż sześciu, niektórzy będą sterować więcej niż jednym Ocalałym. Każdy Ocalały posiada na swojej Karcie własne, unikatowe umiejętności, które będzie stopniowo odblokowywał wraz ze zdobywaniem punktów doświadczenia. Pamiętajcie jednak, że im większe wasze doświadczenie, tym więcej zombie będzie pojawiać się na planszy! ”

  • Liczba graczy: 1 – 6
  • Czas gry: 60 – 90 minut
  • Wiek od: 13 lat
  • Grę kupicie w sklepie wydawcy w cenie 499,95 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *