Dzień Gier Planszowych w PreZero Arena Gliwice już w najbliższą sobotę

plakat reklamujący Dzień Gier Planszowych w PreZero Arena Gliwice

W piątek kończy się rok szkolny, a już w sobotę 22 czerwca w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH.

Dzień Gier Planszowych w PreZero Arena Gliwice. Informacje podstawowe

W trakcie trwania całego wydarzenia będziecie mogli zagrać w planszówki, wziąć udział w sesjach RPG, turniejach, ale również w kiermaszu gier używanych czy wymianie kart kolekcjonerskich!

Organizatorzy zapraszają wszystkich, ale w szczególności harcerzy na spotkanie “Spotkajmy się w mundurach!”. Dla nich wejście do Games Roomu będzie bezpłatne!

Harmonogram wydarzenia wygląda następująco:

  • Kiermasz gier: 12:00-20:00 (wstęp darmowy)
  • Games Room: 12:00-24:00 (bilety do kupienia na miejscu)

Bilety będą do nabycia w dniu wydarzenia, a ich ceny wyglądają następująco:

  • bilet zwykły ~ 30 PLN
  • bilet ulgowy ~ 20 PLN (możliwość zakupu dla dzieci, młodzieży, studentów, emerytów i rencistów – za okazaniem legitymacji)

Jeżeli chcielibyście wystawić swoje gry na kiermaszu to TUTAJ zostawiamy Wam formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie tylko żeby zapoznać się z regulaminem.

Osobny regulamin na wydarzeniu na Facebooku znajdziecie również dla Games Roomu, jak i zgodę rodzica na udział dla osób niepełnoletnich.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Pyrkon 2025. Znamy termin i cenę biletów

Kilka informacji praktycznych

Gralnia ulokowana będzie w Holu C, do którego wejdziecie w następujący sposób: na prawo od HOLU C – należy wejść po głównych schodach prowadzących do Holu C, a następnie u ich szczytu skierować się w prawo do bocznego wejścia. Ponadto parking dla uczestników będzie bezpłatny, a najlepiej będzie się zaparkować w okolicy wejścia – na parkingach P3, P4, P5.

Możliwy jest również dojazd autobusami – z Gliwic (centrum) linią 702, a z Katowic na Dzień Gier Planszowych dojedziecie linią M1.

Na teren wydarzenia nie można wnosić alkoholu, ale na miejscu (podczas Nocnego Grania) dostępny będzie kiosk gastronomiczny. Znajdziecie w nim ciepłe i zimne napoje, dania na ciepło oraz przekąski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *