Pyrkon 2025. Znamy termin i cenę biletów

pyrkon 2025. Termin imprezy

Tegoroczny Pyrkon już za nami. Na Pyrkon 2025 przyjdzie nam poczekać rok. Organizatorzy ujawnili dokładną datę przyszłorocznej edycji Festiwalu. 

Pyrkon 2025 r. Termin, bilety

Przyszłoroczny Festiwal Fantastyki Pyrkon również odbędzie się w czerwcu i potrwa trzy dni. Dokładniej rzecz biorąc między 13 a 15 czerwca 2025 roku. Miejsce od lat pozostaje to samo – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Organizatorzy bardzo szybko uruchomili sprzedaż biletów, na razie jedynie karnetu na 3 dni imprezy. Można go zakupić do 17 lipca 2024 r. na stronie internetowej Pyrkonu. Przez pierwszy tydzień sprzedaży (do 24 czerwca) nie będzie naliczana dodatkowo opłata serwisowa. Cena biletu wyniesie zatem 269 złotych. Po okresie promocyjnym zapłacić trzeba będzie 286 zł.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Nowa edycja gry Ghost Fightin’ Treasure Hunters

Liczba biletów jest ograniczona – dostępne będą do wyczerpania zapasów, lub do końca okresu sprzedaży. W ramach karnetu kupujący otrzymają 4 tokeny na rejestrację na punkty programu. Po tej pierwszej fazie sprzedaży drugi etap rozpocznie się jesienią. Wówczas będzie można zakupić Pakiety Specjalne, bilety jednodniowe, bilety dziecięce i 3-dniowe karnetu.

Pyrkon 2024. Padł rekord

Pyrkon to największy w Polsce, oraz jeden z największych w Europie festiwali fantastyki, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy gier planszowych znajdzie coś dla siebie. W 2024 roku festiwalowy program obejmował prawie 2000 punktów i 17 Stref Tematycznych, w tym jedną debiutującą – Strefę Fanów Star Wars. Jak poinformowali organizatorzy w 2024 roku festiwal zanotował rekordową frekwencję – na wydarzeniu pojawiło się ponad 57 tysięcy uczestników.

One thought on “Pyrkon 2025. Znamy termin i cenę biletów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *