Dixit Universe Access+. Premiera niezwykłej wersji Dixita

Premiera gry Dixit Universe Access+

Dixit Universe Access+ to druga gra z serii Access+, którą wydaje Rebel. Ten wyjątkowy produkt trafił właśnie do sklepów.

Dixit Universe Access+. Opis

Dwie znane gry, Dixit i Stella: Dixit Universe, zostały dostosowane pod względem zasad i komponentów do zabawy dla każdego. W grze mamy 2 warianty: rywalizacyjny dla 3-4 graczy oraz kooperacyjny dla 1-4 graczy. W tym pierwszym wariancie odkrywamy wierzchnią kartę z talii kart haseł, a następnie wszyscy głosują na 3 karty obrazków na planszy, które najlepiej pasują do hasła. W trybie kooperacyjnym gracze głosują na karty obrazków na planszy, które najlepiej pasują do hasła, wybierając karty do głosowania z odpowiednimi numerami.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Złap kadr! Premiera wydawnictwa Muduko

Gra kontynuuje serię Access+, w której znajdziesz tytuły przetestowane, a następnie zatwierdzone przez ekspertów w dziedzinach zdrowia i rekreacji. Seria gier Access+ powstała głównie z myślą wspierania osób z różnymi zaburzeniami poznawczymi, społecznymi i behawioralnymi. To doskonały sposób na ćwiczenie obrazowania mentalnego, mowy, pamięci krótkotrwałej.

Gra zawiera: 18 kart haseł, 10 kart haseł z symbolami, 35 klasycznych kart, 35 uproszczonych kart, planszę, 20 żetonów zwycięstwa i 4 zestawy kart do głosowania.

Sugerowana cena detaliczna gry wynosi 109,95 zł, jednak w sklepach można ją znaleźć za ok. 80 złotych. Wcześniej w tej serii Rebel wydał Dobble Access+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *