Dune Wojna o Arrakis od Portal Games już w przedsprzedaży!

grafika przedstawiająca Dune Wojna o Arrakis - gra podstawowa i dodatek

Dziś Portal Games uruchomiło kolejną swoją przedsprzedaż. Tym razem przyszła kolej na grę Dune Wojna o Arrakis!

Dune Wojna o Arrakis. Co znajdziemy w przedsprzedaży? Ceny

Jako, że dziś rozpoczęła się przedsprzedaż tego jakże oczekiwanego tytułu od Portalu! Sprawdźcie poniżej, jak wyglądają ceny.

Sugerowana cena detaliczna gry podstawowej to 649,95 PLN, dodatku zaś 249,95 PLN.

Jednakże Portal nie byłby Portalem gdybyście nie mogli zamówić całego zestawu Diuny i to z bonusem! Cena zestawu wynosi 999,95 PLN, ale co zawiera?

  • Dune: Wojna o Arrakis
  • Dune: Gildia Kosmiczna
  • Dune Smugglers (wersja angielska)
  • Mata do gry zastępująca dwuczęściową tekturową planszę z pudełka

Dune Smugglers to bonusowe rozszerzenie dodawane przez wydawcę do zamówionych zestawów. Pamiętajcie jednak, że jest ono dostępne jedynie w angielskiej wersji językowej i tylko w sklepie Portalu.

Przewidywana data premiery to 29 sierpnia 2024 roku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Pora na exodus – Ewakuacja ma swoją premierę

Opis gry i dodatków

elementy gry Dune Wojna o ArrakisDune Wojna o Arrakis to asymetryczna gra strategicznna, w której gracze rywalizują o kontrolę nad planetą, manewrując jednostkami takimi jak Fremeni, Fedaykinowie i budzący grozę Sardaukar. W tym samym czasie wysyłają żniwiarzy na głęboką pustynię po cenną Przyprawę, odważając się stawić czoła wielkim Czerwiom. Gra zawiera system kości akcji z licznymi kartami wydarzeń, które umożliwiają graczom opowiedzenie sagi Diuny na nowo przy każdej rozgrywce.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

dodatkowa plansza z dodatku Dune Gildia KosmicznaDune: Gildia Kosmiczna – to rozszerzenie wprowadzające planszę kosmiczną, na której Heighlinery Gildii będą rywalizować w przestrzeni kosmicznej, aby dostarczyć posiłki na Arrakis. Każda frakcja otrzymuje również własną planszę Heighlinera, to na niej gracze będą przechowywać posiłki zdobyte od sił Imperium i wysyłać je w kosmos, aby rozmieścić na Arrakis.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

pudełko od rozszerzenia SmugglersDune Smugglers (wersja angielska)Przemytnicy, zarabiający na życie na Arrakis, wydają się neutralną frakcją. Jednak potężne siły w grze mogą wykorzystać ich na różne sposoby dla własnych korzyści. Ich lojalność zmienia się wraz z przebiegiem rozgrywki.

Po dodaniu rozszerzenia Przemytnicy, gra dzieli się na dwa etapy. Początkowo przemytnicy są neutralni, a Harkonnenowie przymykają oko na ich nielegalne operacje w zamian za daninę w formie przypraw. W późniejszej części gry Atrydzi mogą zmienić ich lojalność, zdobywając wsparcie ich przywódcy, Stabana Tuka, a także ich żołnierzy i Thopterów.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *