Power Plants doczeka się polskiej edycji! Alis Games wydawcą

Power Plants - pudełko

Wielokrotnie przez nas chwalona i polecana gra Power Plants doczeka się polskiego wydania! Jeszcze w tym roku Alis Games dostarczy ją na polskie stoły.

Power Plants. Opis gry i zasady

Power PlantsW grze Power Plant wcielicie się w czarodziejów-ogrodników tworzących magiczny ogród. Pomagać Wam w tym będą duszki. W ogrodzie będą rosły rośliny, które czarodziej będzie wykorzystywał do tworzenia mikstur, każda więc będzie miała unikalne zdolności – niektóre będą aktywować się po posadzeniu, niektóre w fazie wzrostu, a niektóre przyniosą dodatkową punktację na koniec gry. Dobór roślin biorących udział w rozgrywce będzie Waszą pierwszą decyzją. Gracze w swojej turze będą mieli zadanie dołożyć jeden z dwóch posiadanych kafelków, a następnie zdecydować: albo aktywują mocniejszą akcję powiązaną z zasadzoną właśnie rośliną, albo aktywują słabsze akcje na wszystkich zasadzonych już roślinach sąsiadujących z dołożonym kafelkiem. Gra kończy się po wyczerpaniu woreczka, w którym znajdują się rośliny. Po podliczeniu punktów okaże się kto jest sprytniejszym ogrodnikiem.

Informacje podstawowe:

POLECAMY: Dune Wojna o Arrakis od Portal Games już w przedsprzedaży!

Na naszym kanale YouTube przygotowaliśmy materiał video o Power Plants. Zapraszamy do oglądania.

Kiedy premiera?

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie ukaże się polska edycja Power Plants. Wydawnictwo Alis Games przekazało jedynie informację, że będzie to 2024 rok. Trwają również ustalenia w zakresie zawartości pudełka, bowiem tytuł ten oryginalnie został wydany w dwóch wersjach: deluxe oraz retail. Polscy gracze liczą rzecz jasna na wersję deluxe, jednak żadna decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

One thought on “Power Plants doczeka się polskiej edycji! Alis Games wydawcą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *