Otchłań, dodatek do gry Odmęty Grozy jest już dostępny. Premiera od Rebela

Odmęty Grozy: Otchłań
Troszkę z opóźnieniem, ale już jest! Dodatek Otchłań do Odmętów Grozy od Rebela już jest dostępny w Waszych ulubionych sklepach z planszówkami!

Otchłań 

Odmęty Grozy: Otchłań to dodatek, w którym pasażerowie parowca Atlantica, zmierzający do Bostonu, napotykają jeszcze mroczniejszą przepaść grozy. Z głębin morskich wyłaniają się nowe, straszliwe bestie, zmuszając podróżnych do nieustannego stawiania czoła rosnącym zagrożeniom dzięki dwukrotnie zwiększonej talii Mitów. Z drugiej strony, gracze zyskują dostęp do ośmiu nowych bohaterów oraz kart sojuszników, którzy niezależnie przemierzają pokłady statku, dokładając wszelkich wysiłków, by uniemożliwić jego zatonięcie. Nowo dodane umiejętności, przedmioty oraz unikatowe karty atutów czynią batalię o przetrwanie intensywniejszą niż kiedykolwiek!

Dodatek kupicie w cenie około 243,95 zł TUTAJ

Gra podstawowa

Odmęty Grozy to rozbudowana, angażująca gra planszowa z motywem zdrajcy, gdzie uczestnicy nie mogą ufać sobie nawzajem, a mimo to muszą uparcie dążyć do wskazanego celu. Przesiąknięta klimatem rodem z twórczości H.P. Lovecrafta, pełna unikatowycOdmęty Grozy - elementy gryh postaci z ciekawymi historiami, rozgrywka zapewnia mnóstwo emocji i zmusza graczy do nieustannego analizowania sytuacji i podejmowania ryzyka. Choć dowodzą wspólnie, muszą zachować czujność i wykazać się dużym sprytem, aby uratować statek przed pójściem na dno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sky Team: Turbulencje. Zapowiedź pierwszego dodatku do Sky Team

 

W głębinach Oceanu Atlantyckiego czai się rój niebezpiecznych istot, które przyjęły za cel zatopienie parowca. Ich sługi, przybierające ludzką postać hybrydy, przeniknęły na pokład. W każdej rozgrywce w Odmęty grozy przynajmniej jedna osoba wciela się w rolę takiej istoty, której zadaniem będzie sabotowanie wysiłków innych graczy.

Wszyscy uczestnicy, niezależnie czy są ludźmi, czy też zdradzieckimi hybrydami, mają dostęp do czterech kluczowych zasobów statku. Umiejętne zarządzanie nimi jest niezwykle istotne z punktu widzenia zwycięstwa i porażki, ale też dla odkrycia, kto jest kim. Podczas gdy ludzie będą się starali dbać o zachowanie zasobów, hybrydy będą subtelnie, acz skutecznie je uszczuplać. Jednak gdy nadejdzie czas kryzysu, trudno będzie ocenić, do czego dążą poszczególne osoby!

W kluczowych momentach gracze będą musieli wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwu. Czekają na nich wyzwania, które mogą narazić pasażerów oraz testy umiejętności, podczas których sabotażyści mogą dodatkowo utrudniać zwycięstwo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *