Złap kadr! Premiera wydawnictwa Muduko

złap kadr! okładka gry
Dzisiejsza premiera wydawnictwa Muduko, pod tytułem Złap kadr!, to gra która spodoba się miłośnikom mechaniki układania wzorów.

Złap kadr! Opis gry

złap kadr! komponenty gryZłap kadr! Gra karciana o najlepsze zdjęcie – Stwórz najbardziej malowniczy las, aby przyciągnąć uwagę przepięknych ptaków.
Korzystając z akcji oferowanych przez karty, będziemy zapraszać papugi na nasze gałęzie. Realizując nasze cele, dokumentując je na fotografiach, spróbujemy zgromadzić możliwie najwięcej punktów.
Złap kadr! to przebiegła gra, w której decydujące jest umiejętne zarządzanie czasem. Łatwość zrozumienia reguł w połączeniu z bogactwem taktyk sprawia, że gra powinna spodobać się zarówno amatorom gier polegających na tworzeniu wzorów, jak i bardziej doświadczonym graczom.
  •  Liczba graczy: 1–4
  •  Czas gry: 30 minut
  •  Wiek: 8–99

ZOBACZ RÓWNIEŻ: NPC 2 dodatek do Zombicide: Czarna Plaga już jest dostępny. Premiera

Zasady w pigułce

  1. Każdy gracz otrzymuje po 3 karty lasu. Obok talii wykładamy dodatkowe 3 karty lasu – tworzymy tzw. rynek dla graczy. Każdy gracz dostaje też zestaw planszetek korzeni oraz 3 karty z talii celów, które gracze będą realizować w trakcie gry.
  2. Każdy z graczy wykonuje akcje: zagrywanie karty do swojego lasu, wykonanie akcji na zagranej karcie i realizacja celu.
  3. Gra składa się z maksymalnie 16 rund, a wygrywa gracz z największą liczbą punktów.

Grę kupicie w sklepie wydawcy w cenie 79 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *