Unmatched: Ciosy i Strzały. Ruszyła przedsprzedaż polskiej edycji

Przedsprzedaż umatched: ciosy i strzały

Wydawnictwo Ogry Games wystartowało z przedsprzedażą Unmatched: Ciosy i Strzały, czyli polskiej edycji Unmatched: Slings & Arrows.

Gdzie kupić?

Obecnie gra dostępna jest jedynie w sklepie wydawnictwa. W trakcie trwania przedsprzedaży cena będzie się zmieniała w zależności od daty. Im szybciej dokonacie zakupu tym macie zapewnioną najlepszą cenę:

  • 29-31.05 -> 129 zł
  • 01-07.06 -> 139 zł
  • 08-30.06 -> 145 zł

Przy zakupie otrzymacie również 4 karty kolekcjonerskie gratis.

SCD gry wynosi 199 zł. Premiera zaplanowana jest na wrzesień 2024 r.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Emerald Skulls. Ogłoszono hazardową grę w uniwersum Roll Playera

Unmatched: Ciosy i Strzały. Opis

unmatched ciosy i strzały komponentyW Unmatched: Ciosy i Strzały świat staje się areną, a Globe Theater – polem bitwy. William Shakespeare wraz z trzema legendarnymi postaciami: The Wayward Sisters, Hamletem i Tytanią, wkracza do walki.

Talia Szekspira, autorstwa Jonathana Gubermana, zwyciężyła w konkursie projektowym w 2020 roku. Nagradza ona graczy za tworzenie wersów w pentametrze jambicznym. Z kolei talia The Wayward Sisters, stworzona przez Jasona Hagera i zdobywca drugiego miejsca w tym samym konkursie, prezentuje mechanikę gry wieloma postaciami oraz rzuca wyzwanie ożywieniu machinacji czarownic za pomocą sprytnej koordynacji.

William Szekspir – nieśmiertelny Bard z Avon
Hamlet – melancholijny duński książę
Tytania – królowa wróżek
Siostry Przeznaczeń – trzy czarownice

Ciosy i Strzały są samodzielną grą, ale bohaterów z tego pudełka można łączyć z postaciami z innych gier z serii Unmatched.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *