Emerald Skulls. Ogłoszono hazardową grę w uniwersum Roll Playera

okładka gry Emerald skulls

Rok w rok Thunderworks Games raczy nas nowymi grami osadzonymi w settingu nazwanym World of Ulos. W 2025 rok planują wydać przez Kickstartera Emerald Skulls.

Wszystko zaczęło się od Roll Playera, dlatego też częściej można spotkać określenie, że powstaje nowa „gra w uniwersum Roll Playera”.

Emerald Skulls

emerald skulls komponentyW brudnych zakamarkach więzienia Kulbak, gdzie przetrzymywani są najwięksi wojownicy, więźniowie gromadzą się wokół goblina Nargasha i jego wyrzeźbionych kości. Rozpoczyna się gra w Szmaragdowe Czaszki…

Emerald Skulls zapowiada się na grę imprezową z elementami hazardu. Będzie push your luck w rzucaniu kości i obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym, aby wypełnić planszę z czaszkami.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Manatee Sanctuary. Rodzinna gra karciana. Zapowiedź od Warped Reality Games

O szczegółach rozgrywki na razie wiadomo niewiele. W swojej gracz ma rzucać kostkami i używać sztuczek, aby umieścić je na pięciu rosnących poziomach czaszki. W turach przeciwników wejdziemy w rolę hazardzisty, który musi szybko obstawiać zakłady związane z wyrzucanymi przez nich wynikami. Im szybciej postawimy zakład, tym większa będzie wypłata.

Kampania na Kickstarterze ruszy 2 lipca 2024 r.

Uniwersum Roll Playera

W ostatnich latach Thunderworks Games wydało kilka gier, które łączy osadzenie fabuły w fikcyjnym świecie Ulos. Od 2016 roku, od wydania gry Roll Player, ukazały się (lub zostały zapowiedziane) chronologicznie: Lockup, Kartografowie, Roll Player Adventures, Kartografowie: Herosi, Goblin Vaults, Dawn of Ulos i Stonespine Architects. Choć rozgrywają się w tym samym uniwersum, to każdy z tych tytułów oferuje inne rozwiązania mechaniczne.

Na naszym rynku gry z tej serii wydawane są przez Ogry Games. Dotychczas możemy grać w polskie edycje Roll Player z dodatkami, obie części Kartografów oraz LockUp, a już zapowiedziany został Roll Player Adventures i Stonespine Architects.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *