STALKER The Board Game od Awaken Realms. Aktualizacja

pudelko od gry stalker na tle diabelskiego młyna z czarnobyla

Wydawnictwo Awaken Realms udostępniło nową aktualizację do gry STALKER TBG, z której możemy się dowiedzieć kilku ważnych i ciekawych rzeczy.

STALKER The Board Game. Nowe informacje

W pierwszej kolejności chcielibyśmy przypomnieć, że Pledge Manager będzie otwarty tylko do 10 czerwca, więc koniecznie sprawdźcie czy sfinalizowaliście swoje zamówienie.

figurki z gry STALKERNastępna informacja jest chyba najważniejsza w tej aktualizacji. A mianowicie, pojawiła się zapowiedź podręcznika głównej kampanii! Oto kilka kluczowych punktów, o których należy pamiętać:

  • To nie jest ostateczna wersja podręcznika.
  • Dokument jest przed ostateczną fazą korekty.
  • Niektóre wizualne symbole zastępcze są nadal obecne w instrukcji.
  • Sformułowania mogą jeszcze ulec pewnym zmianom.
  • Zasady opisują ostateczną mechanikę.
  • Tryb Przetrwania w Strefie nie jest zawarty w tej instrukcji i będzie miał osobną instrukcję.

Chociaż jest to wciąż plik Work In Progress, to wydawca postanowił go udostępnić z dwóch powodów. Po pierwsze AR próbuje na bieżąco informować swoich wspierających o trwających pracach, ale również po, by każdy mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy gra jest dla niego. Drugim powodem jest chęć poznania opinii graczy o zasadach gry. Dopóki podręcznik nie zostanie wysłany do druku, wydawnictwo jest otwarte na wprowadzenie poprawek jeśli jakieś zapisy nie są jasne.

Jeśli chcielibyście przeczytać dokument udostępniony przez wydawcę, to link do niego zostawimy Wam TUTAJ.

Dodatkowo znajdziecie również zdjęcia próbek figurek Sundrop i nie tylko, które są już bliskie ostatecznej wersji. Jednakże figurki z rozszerzenia Duty & Freedom nie spełniają jeszcze standardów wydawcy, więc praca nad nimi ciągle trwa.

SPRAWDŹ TEŻ: Jeszcze więcej przygód w Dolinie Hemlock. Premiera Galakty

S.T.A.L.K.E.R. Opis gry

S.T.A.L.K.E.R. The Board Game to przygodowa gra kooperacyjna z gatunku dungeon crawler, którą można również rozgrywać solo. Każdy z graczy wcieli się w jednego Stalkera i przeniesie do samego serca Zony, aby zawalczyć o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie mutantów, bandytów, anomalii i innych tajemnic. Bohaterowie będą dysponować unikalnymi zdolnościami, które mogą ulepszać pomiędzy scenariuszami.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Thorgal: Gra Karciana. Wystartowała kampania gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *