Thorgal: Gra Karciana. Wystartowała kampania gry na Kickstarterze

pudełko gry Thorgal: Gra Karciana

To już dziś! Właśnie wystartowała kampania gry Thorgal: Gra Karciana na platformie Kickstarter od wydawnictwa Gry planszowe Lucrum Games.

Thorgal: Gra Karciana. Informacje o kampanii

Przejdźmy teraz do kilku ważnych informacji podstawowych.

W trakcie trwania kampanii dostępnych będzie kilka opcji pledge do wyboru, m.in:

  • Pledge podstawowy 39 EUR (VAT wliczony w cenę)
  • Pledge grupowy (6szt) – 234 EUR (VAT wliczony w cenę)

Przesyłka do Polski to kwota rzędu 5 EUR dla pledge podstawowego i 8 EUR dla grupowego.

Przez pierwsze 24 godziny dostępny będzie Early Bird, dzięki któremu wspierający otrzymają za darmo Model Fenrira (zastąpi on kartonowy znacznik gracza zguby). Po upływie 24h nadal będzie dostępny, ale jako płatny dodatek.

Ponadto każdy wspierający otrzyma też plastikową figurkę Drakkara, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Drakkar zastąpi znacznik gracza przeznaczenia. W wersji retail dostępny będzie kartonowy znacznik.

Dodatkowo wydawca ujawnił trzy pierwsze stretch goale, a będą to:

  • ulepszenie kart startowych stronników do wersji „foil”, czyli błyszczącego wykończenia
  • ulepszenie kartonowych znaczników do wersji drewnianej
  • ekskluzywna obwoluta na pudełko z alternatywną grafiką

Wszystkie stretch goale, które uda się odblokować w trakcie kampanii nie będą dostępne w regularnej sprzedaży (w wersji retail). Wysyłka gry planowana jest na styczeń 2025 roku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Avalon: The Riven Veil – nowa gra twórcy Oathsworn zapowiedziana

Opis gry

elementy gry Thorgal: Gra KarcianaW grze karcianej Thorgal wcielisz się w lidera jednej z czterech frakcji: Wikingów, Ludzi z gwiazd, Banitów lub Możnowładców. Będziesz musiał skompletować drużynę sojuszników oraz bohaterów, wyposażonych w ekwipunek, tajemnicze artefakty i zwierzęcych towarzyszy. Tak przygotowana drużyna wyruszy na niebezpieczne misje, aby podbić odległe krainy, a Ty wspomożesz ją, zagrywając karty z talii przeznaczenia, które mają różnorodne efekty.

Twój przeciwnik nie będzie bezczynny – w tym czasie przywoła ze swojej talii zguby zdradzieckich popleczników, mityczne potwory lub niebezpieczne wydarzenia, aby zniszczyć Twoją drużynę. Jeśli mimo przeszkód podbijesz wybraną krainę, otrzymasz cenny róg (punkt zwycięstwa) oraz natychmiastowy bonus dla przeciwnika, który zyska nowe możliwości w kolejnych turach.

Gra kończy się Twoim zwycięstwem, gdy zdobędziesz trzeci róg lub przegraną, gdy przeciwnik zniszczy Twoją talię przeznaczenia.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *