Jeszcze więcej przygód w Dolinie Hemlock. Premiera Galakty

drzewo przy którym odbywa sie rytuał i pudełka do nowych dodatków Horror w arkham
Dzisiejsza premiera wydawnictwa Galakta, dwóch rozszerzeń do Horroru w Arkham LCG: Uczta w Dolinie Hemlock, na pewno ucieszy wszystkich fanów tej świetnej gry kooperacyjnej.
 

Opis rozszerzenia kampanijnego

Rozszerzenie kampanijne. kartyW Uczta w Dolinie Hemlock, 1 do 4 badaczy wyruszy na spowitą tajemnicą Wyspę Hemlock, która właśnie otworzyła się na turystów.
Za dnia nawiążcie relacje z mieszkańcami i zwiedzajcie okolicę. Sami zdecydujecie, kogo spotkacie i co zrobicie. Ale pamiętajcie, że po zachodzie słońca wyspa zamienia się w śmiertelną pułapkę dzikiej natury. Czy uda wam się odkryć sekrety Wyspy Hemlock w zaledwie trzy dni? A może zostaniecie „pożarci” w czasie zbliżającej się uczty?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Thorgal: Gra Karciana. Wystartowała kampania gry na Kickstarterze

Opis rozszerzenia badaczy

Rozszerzenie badaczy. kartyZ kolei to rozszerzenie wprowadza 5 nowych badaczy oraz wiele kart graczy oferujących zupełnie nowe możliwości. W tym nowe karty ze słowem kluczowym Powiązana oraz karty wykorzystujące żetony błogosławieństwa i klątwy. Używaj odpowiednich narzędzi do pracy jako Wilson Richards, złota rączka lub zbuduj idealne laboratorium jako Kate Winthrop. Możesz również zagrać jako naukowiec, a może wyłgaj się z niebezpieczeństwa jako Alessandra Zorzi, hrabina. A co powiesz na to aby przywrócić równowagę chaosowi jako Kōhaku Narukami, folklorysta lub narażać się na niebezpieczeństwo, aby chronić innych jako Hank Samson, rolnik?
Rozszerzenie być używane do budowania i rozwijania talii badaczy w dowolnym scenariuszu lub kampanii Horroru w Arkham: Gry karcianej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *