Shadows of the Galaxy. Nowy Zestaw Star Wars™: Unlimited w przedsprzedaży

pakiety Star Wars: Unlimited Shadows of Galaxy, które będą dostępne w przedsprzedaży

Rebel rozpoczął właśnie przedsprzedaż drugiego zestawu do gry Star Wars™: Unlimited, czyli Shadows of the Galaxy! Pamiętajcie jednak, że ten zestaw, tak jak i pierwszy, dostępny jest tylko w języku angielskim.

Shadows of the Galaxy – nowy zestaw. Przedsprzedaż

UWAGA: jeżeli chcielibyście przeczytać o pierwszym wydanym zestawie, to zapraszamy do naszego artykułu TUTAJ.

Star Wars: Unlimited - Shadows of the Galaxy Booster Display Star Wars™: Unlimited przybył z pełną mocą, a gracze na całym świecie już zanurzają się w tej niesamowitej grze o nieskończonych możliwościach. Gra zadebiutowała z zestawem Iskra Rebelii, ale teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej cieniom

Poniżej możecie zobaczyć jak przedstawiają się  sugerowane ceny zestawów, a jeszcze niżej opis.

  • Booster Pack SCD 20,95 PLN
  • Booster Display SCD 502,80 PLN
  • Two-Player Starter SCD 146,95 PLN
  • Prerelease box SCD 125,95 PLN

Premiera drugiego zestawu planowana jest na 12 lipca 2024 roku.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Ironwood. Karciany pojedynek od Mindclash Games

Opis zestawu

Witajcie w pierwszym opisie ekscytującego drugiego zestawu Star Wars: Unlimited! Ten zestaw koncentruje się na starciu między Imperium Galaktycznym a Sojuszem Rebeliantów, z Zewnętrznymi Rubieżami w centrum uwagi. Łowcy nagród odgrywają kluczową rolę w tym zestawie, a nowa mechanika „nagród” została dodana do gry. W rzeczywistości w tym zestawie wprowadzono trzy nowe mechaniki.

Podobnie jak Iskra Rebelii, ten zestaw będzie dostępny z zestawem startowym dla dwóch graczy, który zawiera dwie gotowe do gry talie. Tym razem talie te zawierają Moffa Gideona i Mandalorianina jako liderów. Moff Gideon, potężny dowódca, wyposażony jest w talię czujności i dowodzenia, a jego zdolności wzmacniają jednostki kosztujące 3 lub mniej. Mandalorianin natomiast ma talię opartą na Przebiegłości i Czujności. Jego zdolność pozwala wyczerpać wrogą jednostkę po zagraniu ulepszenia, co doskonale współgra z resztą jego talii. Z ponad 250 nowymi kartami i trzema zupełnie nowymi mechanikami (nagrody, przechwytywanie i ostatnia, którą poznamy później), Shadows of the Galaxy z pewnością utrzyma tempo Star Wars: Unlimited!

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *