Cat in the Box już w sklepach! Japońska gra karciana oparta na mechanice kwantowej

Cat in the Box

W sklepach pojawiła się właśnie nowość wydawnictwa Lucky Duck Games – Cat in the Box. To gra karciana wykorzystująca mechanikę trick-takingu z kotami w tle.

Cat in the Box. Opis gry

Ta gra to wyjątkowa zabawa, łącząca urocze koty z zasadami fizyki kwantowej. W tej grze, kolor karty w Twojej ręce nie jest ustalony od początku. Dopiero po zagraniu karty decydujesz, jaki kolor będzie miała! Ważne jest Cat in the Box - elementy gryjednak dokładne planowanie, ponieważ każda kombinacja koloru i wartości karty może wystąpić tylko raz. Jeśli nie masz możliwości zagrania karty, wywołujesz paradoks, co ma negatywne skutki i przynosi punkty ujemne. Opracuj hipotezy na temat ilości lew, które zdołasz zdobyć i rozlokuj swoje znaczniki na planszy, aby zyskać dodatkowe punkty. Gra ma wiele strategicznych ścieżek i zapewni Ci wiele emocjonujących doświadczeń.

 
Informacje podstawowe:
Przypominamy, że na naszym kanale YouTube znajdziecie szczegółową videoinstrukcję, która pozwoli po jej obejrzeniu od razu zasiąść do rozgrywki.

Premiera

Polska edycja gry Cat in the Box jest już dostępna w sklepach. Sugerowana cena detaliczna wynosi 119,99 zł, jednak grę możecie dostać już za około 85 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *