Nova Aetas Renaissance. Znamy termin wydania gry po polsku

Nova Aetas Renaissance

Wydawnictwo Czacha Games odpowiedzialne za polską edycję gry Nova Aetas Renaissance podzieliło się najnowszymi informacjami na temat terminu wydania gry. Możemy też śledzić drogę statku do Polski, bowiem polski wydawca podał stosowny link.

Nova Aetas Renaissance. Opis gry

Nova Aetas Renaissance to gra kooperacyjna, w której jako jeden z 4 bohaterów, przeniesiecie się do mrocznej, fantastycznej wersji czasów włoskiego renesansu. Gra przeprowadzi Was przez alternatywną wersję wydarzeń jakie miały miejsce podczas konfliktu pomiędzy Rzymem a Wenecją.

POLECAMY: STALKER The Board Game od Awaken Realms. Aktualizacja

Nova Aetas RenaissanceW Nova Aetas Renaissance maksymalnie 4 bohaterów zmierzy się z kampanią składającą się z 26 misji, zawierających 6 różnych zakończeń. Wybierz swojego bohatera i zanurz się we włoskim renesansie, pełnym intryg i wyjątkowych postaci. Nova Aetas Renaissance to gra typu dungeon crawler, mocno odwołująca się do taktycznych gier wideo RPG, w których sztuczna inteligencja wrogów wystawia twoje umiejętności na ostateczny test. Płynny i dynamiczny system tur,
w przeciwieństwie do klasycznego „ruchu i uderzenia”, sprawia, że reakcje wrogów są wymagające i nieprzewidywalne. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość, pomiędzy misjami, odwiedzenia różnych miast i wiosek w całych Włoszech, co pozwoli rozwinąć swojego bohatera, pozyskać nowy ekwipunek lub znaleźć drugorzędne misje, które pozwolą ci znaleźć nową potężną broń i wyposażenie… Będziesz miał też możliwość rozwiązania zagadek czy odnalezienia ważnych przedmiotów, które mogą pomóc w przyszłych misjach. Dodajcie do tego bogatą i satysfakcjonująca historię a otrzymacie wielką, klimatyczną przygodę… Wciągająca, oparta na fabule eksploracja i książka z wieloma stronami rozgałęzionych scenariuszy fabularnych zapewni Ci wiele różnych ścieżek do celu, a także kilka różnych zakończeń Twoich przygód.

Informacje pudełkowe:

  • liczba graczy: 1-6
  • czas rozgrywki: 45-90 min.
  • wiek: 12+
  • link do BGG

Kiedy premiera?

Wszystko wskazuje na to, że premiera gry odbędzie się w czerwcu. Statek z grami ma przybić do polskiego portu 6.06.2024. Jego trasę możecie śledzić tutaj. Po dotarciu do Gdańska, potrzebny będzie czas na odprawę celną oraz transport do magazynu wydawcy. W pierwszej kolejności swoje kopie otrzymają wszyscy, którzy zamówili gry w przedsprzedaży wydawcy, później gra będzie miała swoją, sklepową premierę. Jest szansa, że cały proces uda się zamknąć w czerwcu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *