Knitting Circle, czyli samodzielna kontynuacja Calico zapowiedziana!

prawdopodobna okładka gry Knitting Games

Knitting Circle to samodzielna kontynuacja popularnej przestrzennej gry logicznej Calico w oryginale wydanej przez Flatout Games. W Polsce Calico wydało wydawnictwo Lucky Duck Games.

Według portalu BoardGameGeek gra powinna pojawić się w 2025 roku, a wcześniej ma zostać uruchomiona kampania na Kickstarterze.

Knitting Circle. Opis gry

W tej znakomitej grze logicznej dla całej rodziny gracze wcielają się w rolę dziewiarzy, konkurujących o stworzenie najbardziej przytulnego i estetycznego zestawu ubrań. Rundy są prostezbieraj włóczkę z centralnego kosza i dziergaj z niej ubrania, dążąc do uzyskania odpowiednich kombinacji kolorów i wzorów! Zdobywaj punkty zwycięstwa, kompletując ubrania, dodając guziki i realizując dodatkowe cele punktowe.

W trakcie gry twój futrzany koci przyjaciel może ci pomóc, sięgając łapą do torby, aby dostarczyć ci najlepszą przędzę! Dzięki zmiennym celom punktacji i dziesiątkom unikalnych kart szablonów, każda partia Knitting Circle przyniesie nową przestrzenną łamigłówkę.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Helvetiq, czyli seria małych gier, do których dołączyły cztery nowe tytuły

Calico. Opis gry

elementy gry Calico, której kontynuacją jest Knitting CircleZadaniem graczy będzie stworzenie komfortowego i estetycznego kocyka dla swoich kotów. Używają do tego kafelków z fragmentami materiałów o różnych kolorach i wzorach, które umieszczają na swojej planszy. Celem jest ułożenie materiałów w taki sposób, aby przyciągnąć najbardziej urocze koty i dopasować kolorystykę do fantazyjnych guzików. Nie dajcie się zwieść wyglądowi gry.

Ta piękna gra kafelkowa dostarcza wyzwań intelektualnych na najwyższym poziomie, rozgrzewając szare komórki do czerwoności. Jest doskonała zarówno dla grających rodzin, jak i dla wymagających graczy.

Podczas swojej tury wybierasz jeden z dostępnych kafelków materiału i układasz go na swojej planszy. Konkretne wzory przyciągną koty, które zapewnią punkty zwycięstwa, podobnie jak doszyte guziki i odpowiednie układy fragmentów kocyka.

Na początku każdej gry losujesz zestaw zadań do wykonania: kafelki projektów, kafelki kotów z ich preferowanymi wzorami oraz wzory, które będą punktowane w danej rozgrywce. Dzięki temu każda gra jest unikalna.

Gra oferuje gotowe scenariusze rozgrywek i osiągnięcia. Możesz próbować spełniać kolejne cele i śledzić swoje postępy na specjalnym arkuszu w instrukcji.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Smoki z głębin. Premiera gry wydawnictwa Muduko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *