Marvel United: Spider Geddon. Kolejny tytuł serii jest już dostępny

Marvel United: Spider Geddon
Marvel United: Spider-Geddon od Portal Games wreszcie na sklepowych półkach. To świetna informacja dla wszystkich fanów serii, ale też najsłynniejszego pająka. 

Spider Geddon

Marvel United: Spider-Geddon. okładka i komponenty gryNajnowsza odsłona serii Marvel United, kooperacyjnej gry planszowej, która może funkcjonować jako samodzielna gra lub dodatek do istniejących wersji Marvel United i Marvel United: X-Men.
Gra oferuje szybką rozgrywkę, proste zasady oraz tryb solo, umożliwiając graczom wcielenie się w postaci takie jak Scarlet Spider, Peni Parker, czy Spider-Man Noir.
Gracze mogą stanąć do walki z przeciwnikami jak Morlun czy Spot, a także wybrać postacie takie jak Anty-Venom lub Superior Spider-Man jako swoich bohaterów.
Dodatek wprowadza nowe moduły, warianty gry oraz figurek w komiksowym stylu, rozbudowując serię Marvel United. Spider-Geddon pozwala na twórcze rywalizacje w trybie Arcyłotra, gdzie przeciwnikiem jest inny gracz, nie algorytm.
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 40 minut
  • Wiek: 14+
  • Strona BGG
  • Cena dodatku to około 150 zł. Kupicie go np. TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE: Helvetiq, czyli seria małych gier, do których dołączyły cztery nowe tytuły

Marvel United. Seria

sklepie wydawcy możecie dostać zarówno podstawowe pudełka: Marvel United oraz grę z uniwersum X-Mena, wraz z rozszerzeniami.

Trzon rozgrywek jest niemal identyczny w każdym tytule serii. Na początku rozgrywki gracze wybierają, z którym Łotrem się zmierzą. Umieszczają planszetkę Łotra na środku stołu a dookoła niego sześć Lokacji, po których Łotr i Bohaterowie będą się przemieszczać, walczyć i wykonywać Misje. Gracze wygrywają, jeżeli zadają Łotrowi wystarczająco obrażeń. Łotr – jeżeli zrealizuje swój Spisek lub jeżeli któremukolwiek z graczy skończą się karty w talii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *