Inventions: Ewolucja Idei już na sklepowych półkach. Premiera gry od Portal Games

Inventions: Ewolucja Idei. Okładka gry

Uwaga Fani Vitala Lacerdy! Dzisiaj premierę ma najnowszy tytuł autora w portfolio Portal Games Polska czyli Inventions: Ewolucja Idei!

Inventions: Ewolucja Idei to zaawansowana gra strategiczna typu euro. Pozwala ona graczom prześledzić rozwój najważniejszych wynalazków ludzkości, od epoki kamienia po erę komputerów, zachęcając do tworzenia długoterminowych strategii.

Inventions: Ewolucja Idei. Opis

Inventions: Ewolucja Idei. Komponenty gryPodczas rozgrywki gracze wprowadzają nowe pomysły, przekształcają je w wynalazki i dzielą się nimi z resztą świata, rozwijając technologię, ekonomię i kulturę swoich społeczeństw. Rozwój społeczeństwa jest reprezentowany przez układanie na planszy kafelków postępu, które przynoszą różnorodne korzyści, takie jak stałe ulepszenia i cele punktacyjne.

ZOBACZ TAKŻE: MikroMakro 4: Ostatnie starcie oraz MikroMakro: Więcej zbrodni. Przedsprzedaż ruszyła!

Wybór akcji w każdej turze jest kluczowy, a strategia opiera się na wykorzystaniu możliwości dodatkowych akcji dzięki rosnącemu wpływowi społeczeństwa.

Polska edycja gry wzbogacona jest o Zestaw Ulepszeń, zawierający metalowy Chronos, drewniane znaczniki wpływu oraz dodatkowe komponenty, co podnosi jej wartość dla graczy.

  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 60 – 150 minut
  • Wiek: 14+
  • Strona BGG

Grę kupicie w cenie od około 690 zł np. TUTAJ

Zdaniem Moniki

Przedpremierowo mieliśmy okazję ograć już Inventions i jedno jest pewne – ciężkość 4.68 na BGG nie wzięła się znikąd. Co zatem myślimy o tej grze? Zapraszamy do obejrzenia materiału Moniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *