MikroMakro 4: Ostatnie starcie oraz MikroMakro: Więcej zbrodni. Przedsprzedaż ruszyła!

MikroMakro 4: Ostatnie starcie oraz MikroMakro: Więcej zbrodni

Rozpoczęła się przedsprzedaż kolejnych dwóch pudełek serii MikroMakro, które już w czerwcu zostaną wydane nakładem Lucky Duck Games. W swoich ulubionych sklepach możecie już zamawiać MikroMakro 4: Ostatnie starcie oraz MikroMakro: Więcej zbrodni.

MikroMakro 4: Ostatnie starcie. Opis

MikroMakro 4: Ostatnie StarcieWitajcie w spokojnym, na pierwszy rzut oka, miasteczku, które jest siedliskiem przestępczości. Morderstwa, podstępne kradzieże i mroczne sekrety są tutaj codziennością.

Ostatnie starcie jest kolejną częścią popularnej serii gier MikroMakro. W zestawie znajdziecie 16 nowych spraw do rozwiązania, które są niezależne od wcześniejszych wydań. Gra wprowadza czwartą i ostatnią mapę z cyklu „Miasto Zbrodni”, która łączy się z poprzednimi częściami dzięki dodatkowi „Więcej zbrodni”. MikroMakro to cykl gier kooperacyjnych, w których gracze współpracują, poszukują motywów, znajdują dowody i identyfikują sprawców, aby rozwiązywać zagadki kryminalne, Tutaj zarówno spostrzegawczość, jak i umiejętność dedukcji są kluczowe.

Informacje podstawowe:

POLECAMY: Masters of the Universe: Battleground. Ruszyła kampania na Gamefound

MikroMakro: Więcej zbrodni. Opis

Witajcie ponownie w Mieście Zbrodni! Choć udało się Wam już rozwiązać wiele przypadków i złapać niejednego przestępcę, nadal pozostają tajemnice do odkrycia. Raz jeszcze przemierzcie ulice tego przestępczego świata, by odkryć pozostałe sekrety.

Dodatek Więcej zbrodni wprowadza typ misji zwanymi superśledztwami, które są rozbite na kilka rozdziałów i rozgrywają się na wszystkich czterech mapach Miasta Zbrodni.MikroMakro: Więcej Zbrodni

Znajdziecie tu 3 superśledztwa oraz 11 dodatkowych, nigdy wcześniej niepublikowanych spraw, które nie były dostępne w regularnej sprzedaży:

  • 3 nowe sprawy do gry „Na tropie zbrodni”,
  • 2 nowe sprawy do gry „Miejski poker”,
  • 2 nowe sprawy do gry „Wszystko albo nic”,
  • 4 nowe sprawy do gry „Ostatnie starcie”.

Uwaga! Aby móc w pełni skorzystać z zawartości, konieczne jest posiadanie wszystkich czterech części gry, tj. Na tropie zbrodni, Miejski poker, Wszystko albo nic oraz Ostatnie starcie.

Informacje podstawowe:

Premiera, przedsprzedaż

Rozpoczęta właśnie przedsprzedaż nowych pudełek MikroMakro to znak, że premiera zbliża się wielkimi krokami. Przy okazji poznaliśmy również ceny. Sugerowana cena detaliczna gry MikroMakro 4: Ostatnie starcie to 139,95 zł, zaś dodatku MikroMakro: Więcej zbrodni 119,95 zł. Jeśli chodzi o premierę to ma mieć miejsce w czerwcu 2024 roku. Dokładna data nie została na razie ujawniona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *