Ewakuacja Vladimira Suchego już przedsprzedaży!

Ewakuacja - pudełko

I tym razem wydawnictwo Portal Games nie zawiodło i uruchomiło przedsprzedaż zapowiedzianej w styczniu gry. Tytuł, o którym mowa, to oczywiście Ewakuacja Vladimira Suchego.

Ewakuacja. Przedsprzedaż

Jak zwykle zamawiając grę w sklepie wydawcy otrzymacie bonus. Tym razem jest to dodatkowa karta, która została specjalnie zaprojektowana dla polskiego wydania.

Jeżeli chodzi o ceny, to wyglądają one następująco:

  • Ewakuacja + bonus219,95 PLN (SCD 279,95 PLN) – Link TUTAJ
  • Ewakuacja + bonus + insert do gry od reDrewno  349,95 PLN (SCD 418,95 PLN) – Link TUTAJ

Gra powinna pojawić się na rynku polskim 20 czerwca 2024 roku.

Opis gry

elementy gry EwakuacjaW grze Ewakuacja życie na naszej planecie jest niszczone przez coraz silniejsze światło słoneczne, co zmusza każdego do przeniesienia wszystkich ludzi i fabryk ze „starej” planety na nową – w ciągu zaledwie czterech rund.

Na początku gry dysponujesz w pełni funkcjonującą gospodarką, którą w trakcie rozgrywki musisz rozmontować i przenieść. Dochody na starej planecie maleją z upływem czasu, a produkcja nie będzie znacząco lepsza, dopóki nie osiedlisz się na nowej planecie i nie rozpoczniesz działalności. Zasoby nie mogą być mieszane między planetami, dlatego szczególnie ważne jest staranne planowanie.

Aby to osiągnąć, wybierasz akcje z planszy gracza, a w wariancie eksperckim dodajesz do ręki karty, które umożliwiają wybieranie dodatkowych akcji i ich łączenie. Każda akcja ma swoją wartość, a suma tych akcji jest istotna dla bonusu „na koniec rundy”. Ponadto gracze przesuwają swoje znaczniki po torze orbitalnym w zależności od wartości swoich akcji.

Jeśli uda ci się zwiększyć produkcję trzech zasobów do poziomu 8 i posiadać trzy stadiony na nowej planecie, wygrywasz. W przeciwnym razie gracze porównują wyniki po czterech rundach. Ewakuacja zawiera moduły wprowadzające nowe opcje gry.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Wyspy Cooka. Trefl zapowiada nową kafelkową grę twórcy Carcassonne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *