How to Save a World ukaże się w języku polskim. Kto wyda grę?

how to save a world
How to Save a World od Burnt Island Games ukaże się po polsku w 2025 roku dzięki Lucrum Games! Kampania tej gry trwa obecnie na KS, gdzie możecie wesprzeć polską wersję. 

How to Save a World. Opis

Nowa zapowiedź od Lucrum Games, to gra polegająca na rozmieszczaniu robotników i zarządzaniu zasobami. W każdej turze przydzielasz pracowników do wykonywania krytycznych zadań lub wydajesz karty akcji, aby pomóc w realizacji swoich celów. Pod koniec każdej rundy projekty będą oceniane, a asteroida będzie się zbliżać. Czy uda ci się podjąć właściwe decyzje, aby zapobiec katastrofie?
 • Liczba graczy: 2-4
 • Wiek: 10+
 • Czas rozgrywki: 60-90 minut
 • Strona BGG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marvel United: Spider Geddon. Kolejny tytuł serii jest już dostępny

How to Save a World. Kickstarter

Chcąc już dzisiaj wesprzeć grę na platformie Kickstarter, do wyboru macie wersję standard i deluxe tej gry. W sklepach, jeśli chodzi o rodzimą edycję dostępna będzie tylko wersja retail. Ceny podczas kampanii i najważniejsze informacje:
 • standard edition – 70 CAD (dolary kanadyjskie),
 • edycja KS – 99 CAD
 • koszty wysyłki – 20$
 • dostarczenie do wspierających: czerwiec 2025

Dla ciekawych. Opis fabularny gry

HOW TO SAVE A WORLD. komponentyJako jeden z czołowych badaczy naukowych w galaktyce, jesteś bardzo poszukiwany. Spędziłeś ostatnie dwa lata na Alarrii, małej planecie położonej kilka lat świetlnych od Ziemi. Zajmowałeś się badaniem zróżnicowanej fauny tubylczej, a twoje badania przyniosły już niesamowite rezultaty. Jednak twoje dni jako zwykłego badacza naukowego wkrótce się skończą.
Radar wykrył asteroidę wielkości małego kraju, która zmierza w kierunku Alarrii. Uderzenie będzie miało katastrofalne skutki dla tej planety. Jeśli wkrótce coś nie zostanie zrobione, sama planeta może przestać istnieć. Uruchomiono trzy różne plany, z których każdy ma szanse powodzenia:
 1. Zbudowanie potężnego lasera. Będzie on śledził lot asteroidy. W odpowiednim momencie, gdy tylko niebezpieczne ciało niebieskie znajdzie się w jego zasięgu, zostanie oodany strzał, który w teorii zredukuje ją do zwykłego kamyka.
 2. Budowa tarczy energetycznej. Jej zadaniem będzie ochrona przed asteroidą oraz zmiana jej kursu po zderzeniu z nią.
 3. Ewakuacja unikalnych gatunków żyjących na planecie. Podczas badań nad planetą odkryto również pobliski księżyc, którego warunki atmosferyczne pozwalają na podtrzymanie życia. To właśnie tam jest plan ewakuacji zogrożonego na planecie życia. Jego odległość jest wystarczająca, aby podmuch wybuchu nie zagroził ocalonym gatunkom.
Twoje prace badawcze zostały wstrzymane, ponieważ największe umysły na planecie zostały zwerbowane do opracowania trzech planów. Czas ucieka, ponieważ każda sekunda przybliża asteroidę do Alarrii. Gdzie skupisz swoje wysiłki? Który plan ma największe szanse powodzenia? Nie ma czasu do stracenia…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *