Dobble Super Mario. Kultowa gra w nowej odsłonie już niebawem na sklepowych półkach

Dobble: Super Mario

Czas na kolejną odsłonę Dobble! Dobble Super Mario nadchodzi! Tym razem będziecie szukać par wśród bohaterów kultowej gry. Wydawnictwo Rebel zapowiedziało wydanie tej gry oraz uruchomiło przedsprzedaż.

Dobble Super Mario. Opis

Dobble: Super Mario Mario, Luigi, Toad, Peach, Yoshi i Bowser są gotowi do wspólnej zabawy! Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny obrazek, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie karty zawsze łączą się dokładnie jednym symbolem!

W Dobble można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako minigry. Dodatkowo, aby utrudnić zabawę, symbole na kartach bywają odwrócone i miewają różne rozmiary. Dobble: Super MarioSame karty są okrągłe i kolorowe,a każda z nich ma unikalny zestaw symboli związanych ze światem Super Mario.

POLECAMY: Burning Banners. Wojenna gra fantasy? To możliwe!

Informacje podstawowe:

  • Liczba graczy: 2-8
  • Czas gry: 15 min
  • Wiek: 6+
  • Strona gry

Przedsprzedaż

Wraz z zapowiedzią Dobble: Super Mario, wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż tego tytułu w swoim sklepie. Zamówienia możecie składać także w swoich ulubionych sklepach. Sugerowana cena detaliczna wynosi 69,95 zł, tak więc za około 50 złotych grę dostaniecie na sklepowych półkach. Premiera tego tytułu została wyznaczona na 12.06.2024 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *