Shadow House: The Code. Nowa gra autora Burano

shadow House: The Code
Wydawca 桌遊愛樂事 EmperorS4 Games jeszcze na ten rok zapowiedział detektywistyczną grę Shadow House: The Code, której autorem jest Eros Lin – projektant takich hitów jak Burano czy Round House.
 

Shadow House: The Code. Opis

Po serii niezwykłych wydarzeń wicehrabia Shadow zmarł przedwcześnie. Nie mając wyznaczonego następcy, rodzina przypomniała sobie o istnieniu jego testamentu, bezpiecznie przechowywanego w sejfie. Wyzwanie polega jednak na tym, że nikt nie posiada pełnego hasła dostępu do sejfu. Wicehrabia, znany z zamiłowania do rozwiązywania zagadek, rozrzucił wskazówki po całej rezydencji.
Podczas rozgrywki gracze wcielają się w role detektywów zaproszonych do rezydencji przedwcześnie zmarłego wicehrabiego, aby odkryć wskazówki, które odblokują sejf.
W trakcie gry, wchodzisz w interakcję z przeciwnikami, zadając im pytania mające na celu wydobycie dodatkowych wskazówek, a następnie pracujesz nad wydedukowaniem ostatecznego rozwiązania.
Pierwsza osoba, która wprowadzi prawidłową parę liczb, ujawniając jednocześnie prawidłową odpowiedź, wygrywa.
 
Ta gra dedukcyjna to również gra imprezowa. Czy w trakcie rozgrywki, zdecydujesz się ujawnić szczegóły takie jak godzina, o której się dziś obudziłeś, Twoja waga lub data urodzin?
CIEKAWOSTKA
Autorem gry jest Eros Lin, który odpowiada również za takie hity jak Burano czy Round House.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *