Uluk: Wrath of the Gods. Uluk doczeka się dodatku!

Uluk rozszerzenie
Posiadacie grę Uluk i Wam się spodobała? Jak tak, to na pewno zainteresuje Was fakt, że Hexy Studio zapowiedziało do niej dodatek pod tytułem Uluk: Wrath of the Gods

Uluk: Wrath of the Gods. Opis

Rozszerzenie czyni grę bardziej nieprzewidywalną, wykorzystując nowe talie kart: Błogosławieństwa i Gniewu. Talie –  związane są z każdym z sześciu bogów z gry podstawowej.
Karty dobieracie oraz rozpatrujecie na początku każdego sezonu. Ponadto dzieje się to w zależności od tego, czy monument danego boga został zbudowany w poprzednim sezonie.
Błogosławieństwa zwiększają zbiory i zapewniają dodatkowe zasoby, podczas gdy karty Gniewu utrudniają karmienie współplemieńców, polowanie, a także zbieranie zasobów.

Opis gry podstawowej

Uluk, komponenty gry podstawowejUluk to gra euro, w której jesteśmy jednym z przywódców plemion inteligentnych zwierząt. Wykorzystując mechaniki worker placement, będziemy więc wysyłać członków swojego plemienia na główną planszę. Naszym celem jest zebranie składników potrzebnych do wytworzenia pożywienia, opracowania wynalazku oraz wzniesienia posągu pradawnego bóstwa.
Rozgrywka trwa 6 rund, w których trakcie będziecie zbierać Punkty Szczęścia. Te z kolei decydują o waszym zwycięstwie lub porażce.
INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:
Przypominamy, że polskim dystrybutorem gry jest wydawnictwo Rebel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *