Tajemnica w 5 minut oraz Bułka, Kotek, Pizza. Ruszyła nowa przedsprzedaż wydawnictwa Rebel

Tajemnica w 5 minut oraz Bułka, Kotek, Pizza - pudełka

Wydawnictwo Rebel uruchomiło przedsprzedaż swoich kolejnych dwóch tytułów: Tajemnica z 5 minut oraz Bułka, Kotek, Pizza. Premiery obu gier zostały zaplanowane na październik, a już teraz możecie je zamówić w swoich ulubionych sklepach z grami planszowymi.

Tajemnica w 5 minut. Opis gry i zasady

Tajemnica w 5 minut - kartyMuzeum Wszystkiego potrzebuje Waszej pomocy! Ktoś ukradł kuratorowi niezwykle ważny Wihajster i nabazgrał wokół mnóstwo dziwnych symboli.
Tylko Wy, dzielni śledczy, możecie rozwiązać zagadkę i znaleźć sprawcę!

Tajemnica w 5 minut to dedukcyjna gra rodzinna, w której wspólnie poszukujecie symboli, zdobywacie wskazówki i staracie się wykluczyć kolejnych podejrzanych. Czas na rozwiązanie zagadki jest mocno ograniczony, więc musicie działać szybko i sprawnie podejmować decyzje!

Informacje pudełkowe:

Bułka, Kotek, Pizza. Opis gry i zasady

Bułka, Kotek, Pizza - kartyBułka, Kotek, Pizza – zapamiętaj te trzy urocze słowa! W tej niezwykle prostej grze dla najmłodszych staramy się jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich kart. Odwróć wierzchnią z nich mówiąc jedno z tytułowych słów. Jeśli obrazek na karcie zgadza się z hasłem, odkryj kolejną. Na stole pojawił się cuks? Zgarnij go, zanim zrobią to przeciwnicy, żeby rozegrać dodatkową turę.

Gracze rozgrywają swoje tury zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. W swojej turze powiedz głośno 1 z 3 słów: „bułka”, „kotek” albo „pizza”. Następnie odkryj wierzchnią kartę ze swojego stosu i połóż ją na środku stołu. W ten sposób tworzycie środkowy stos kart. Jeśli obrazek na odkrytej karcie zgadza się z wypowiedzianym słowem, kontynuuj swoją turę. Odkryj kolejną kartę, ponownie wypowiadając 1 z 3 słów. Jeśli odkryto kartę „cuks”, wszyscy gracze muszą jak najszybciej nakryć dłonią środkowy stos kart. Pierwszy gracz, którego dłoń znajdzie się na karcie „cuks”, jako następny rozgrywa swoją turę i wypowiada 1 z 3 słów. Jeśli obrazek nie zgadza się, swoją turę rozgrywa gracz po Twojej lewej stronie. Wygrywa pierwsza osoba, która pozbędzie się wszystkich kart ze swojego stosu.

Informacje pudełkowe:

Przedsprzedaż, premiera, cena

Przedsprzedaż obu tytułów wystartowała dziś w sklepie wydawnictwa Rebel, oraz w sklepach z grami planszowymi. Premiera gry Bułka, Kotek, Pizza została zaplanowana na 4 października 2023, zaś gra Tajemnica w 5 minut ukaże się 13 października 2023 roku. Sugerowana cena detaliczna pierwszej z nich wynosi 49,95 zł, a drugiej 159,95 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *