Premiera gry Niezbadana Planeta od wydawnictwa Portal Games

niezbadana planeta

Niezbadana Planeta od wydawnictwa Portal Games jest już dostępna w sklepach. Obok gry podstawowej znajdziecie także Zestaw ulepszeń, który również ma dzisiaj swoją premierę.

Niezbadana Planeta, długo już niezbadaną nie pozostanie! Od dzisiaj na sklepowych półkach dostępna jest gra podstawowa oraz Zestaw ulepszeń – wnoszący jeszcze więcej plansz Planet i Korporacji.

Niezbadana Planeta. Opis gry

Na naszej planecie skończyły się zasoby i jesteśmy zmuszeni do przeprowadzki. Odkryliśmy różne planety i wysłaliśmy nasze łaziki, aby przetestować ich środowisko z nadzieją na kolonizację.
Niezbadana Planeta zdjęcie komponentówW tej strategicznej grze każdy gracz wciela się w unikalną korporację próbującą skolonizować planetę. Będziemy umieszczać tetrisowe kafelki na swojej planszetce, zapewniając sobie zasoby potrzebne do podtrzymania życia na planecie, przesuwać się na kilku torach z różnymi umiejętnościami, spełniać karty zadań.

Niektóre rozmieszczenia kafli uruchamiają „meteory”, które utrudniają rozwój wszystkich planet i uniemożliwiają zdobywanie punktów.

  • Liczba graczy: 1 – 6
  • Czas gry: 60 – 80 minut
  • Wiek od: 10 lat
  • Strona BGG
  • Wydanie polskie: Portal Games

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beyond The Sun – doczekaliśmy się premiery! Dodatek też już jest!

Niezbadana Planeta: Zestaw ulepszeń. Co znajdziecie w pudełku?

Zestaw Ulepszeń dodaje 6 nowych Planet oraz 2 nowe Korporacje co znacznie podnosi regrywalność tytułu. Ponadto w pudełku znajdziecie nowe, trójwarstwowe plansze Korporacji i to zarówno nowych jak i tych z gry podstawowej.

Grę podstawową kupicie za około 200 zł np. TUTAJ, a rozszerzenie to koszt od około 130 zł do 160 zł.

Prezentacja Niezbadanej Planety już na naszym kanale YT

Na naszym kanale YouTube pojawił się film o grze Niezbadana Planeta. W swojej prezentacji Patrycja opowiedziała o zasadach gry oraz podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, wskazując plusy i minusy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *