PuzzLegendy. Co dzieje się z zapowiedzianą przez Lucky Duck Games serią?

PuzzLegendy - okładki gier

Podczas ostatniego wywiadu Piotrka, Michał z wydawnictwa Lucky Duck Games Polska, zdradził między innymi na jakim etapie jest zapowiedziana seria małych gier logicznych – PuzzLegendy.

PuzzLegendy to seria trzech gier logicznych, które dosłownie zmieszczą się w kieszeni. Michał z wydawnictwa Lucky Duck Games, podczas ostatniego wywiadu na naszym kanale YT, zdradził między innymi szczegóły dotyczące tego tytułu.

PuzzLegendy. Aktualny status serii

Michał przekazał, że gotowe gry już niebawem dotrą do Polski, a premiera wszystkich trzech tytułów, czyli: Robinsona, Merlina oraz Sherlocka powinna odbyć się w drugiej połowie października.

Mamy dla Was również świetną informację dotyczącą ceny gry. Planowane SCD każdego pudełka to 24,99 zł!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadlatują nowe dodatki do Star Realms od IUVI Games. Kiedy premiera?

PuzzLegendy. Opis

PuzzLegendy - karty z gryW każdym pudełku znajdziecie zestaw kart przeznaczonych do rozwiązywania w pojedynkę lub w 2 osoby. Rozwiązując znajdujące się na nich łamigłówki o rosnącym poziomie trudności, stopniowo odkrywać będziecie historię bądź prowadzić śledztwo. Każdy tytuł to inna fabuła nie łącząca się z pozostałymi grami z serii.

Autorem serii jest Yoann Levet, który wspólnie z Fabienem Grindelem opracował świeżutką i bardzo wyczekiwaną przez graczy premierę – Turing Machine.

Zachęcamy do obejrzenia całego wywiadu z Michałem na naszym kanale. Dowiecie się z niego na jakim etapie produkcyjnym są pozostałe zapowiedzi Kaczek na rok 2023.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *