Piramido i Turing Machine. Dwie premiery Lucky Duck Games

Okładki gie: Piramido i Turing Machine

Planszówki w Spodku, które właśnie się rozpoczęły to dla wydawców często okazja do pokazania nowych tytułów, a także ustalenia daty premiery na właśnie to wydarzenie. Nie inaczej jest z Lucky Duck Games, które podczas aktualnego weekendu ma premierę aż dwóch tytułów: Piramido oraz Turing Machine. Obie gry możecie kupić i wypróbować na stoisku wydawcy.

Piramido. Opis gry, zasady, cena

Piramido - komponentyW Piramido gracze naprzemiennie dokładają płytki domina do budowanej przed sobą piramidy, a następnie umieszczają na nich klejnoty. Starają się przy tym stworzyć sąsiadujące ze sobą obszary, które dadzą im jak najwięcej punktów. Łącznie piramidy będą miały po cztery poziomy, przy czym najwyższy będzie się składał z jednej płytki. Po ukończeniu każdego z poziomów odbywa się punktacja. Za każdy obszar z klejnotem otrzymuje się tyle punktów, ile symboli tego klejnotu znajduje się na połączonych płytkach. Dodatkowo najmniej punktujący obszar punktuje podwójnie. Sugerowana cena detaliczna gry wynosi 119,95 zł. Gra trafi do sklepów za około 2 tygodnie.

Informacje pudełkowe:

Turing Machine. Opis gry, zasady, cena

Turing Machine - komponentyTuring Machine to rywalizacyjna gra dedukcyjna. Oferuje unikalne doświadczenie uzyskiwania informacji od proto-komputera, który działa bez użycia prądu. Celem jest rozszyfrowanie tajnego 3-cyfrowego kodu zanim zrobią to inni gracze. W tym celu trzeba umiejętnie przepytywać maszynę, znaleźć dobry sposób notowania i wyciągać odpowiednie wnioski. Dzięki bezpłatnej aplikacji gra oferuje ponad siedem milionów problemów – od prostych do mocno złożonych kombinacji, dzięki czemu regrywalność jest praktycznie nieskończona. Autorami są Fabien Gridel i Yoann Levet. Sugerowana cena detaliczna gry wynosi 179,95 zł. Gra trafi do sklepów za około 2 tygodnie.

Informacje pudełkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *