Gejsze 2 – Herbaciarnie, nowa zapowiedź od Naszej Księgarni

Gejsze 2

Już na 22 listopada wydawnictwo Nasza Księgarnia zapowiedziało premierę swojego nowego tytułu. Gejsze 2 to druga gra z serii „Gejsze”, a każda z nich będzie miała inne zasady.

Gejsze 2 – Herbaciarnie. OpisGejsze 2

W trakcie rozgrywki będziemy próbowali zdobyć przychylność gejsz, a pomogą nam w tym podarunki, którymi możemy je obdarować. Gdy gejsza otrzyma prezent, udaje się w podróż po herbaciarniach, dzięki czemu zdobywają doświadczenie w sztuce parzenia herbaty. Doświadczenie będzie przekładać się na punkty, a ich liczba na zwycięstwo.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Ekosystem 2 – Rafa Koralowa. Nowa zapowiedź od Naszej Księgarni

Gejsze. Opis i zasady

Pierwsze Gejsze to gra, w której mamy do wykonania tylko 4 działania, a ich kolejność może zdecydować o tym, kto osiągnie sukces. Celem naszej rozgrywki jest uzyskanie przychylności gejsz. Musimy pamiętać, że każda z nich oczekuje innego prezentu. Wybierz ten właściwy, by zdobyć poparcie.

W trakcie gry będziemy mogli wykonać cztery działania, o których kolejności decydujemy sami. Przede wszystkim musimy pamiętać, że każde możemy wykonać tylko raz. Później wręczamy gejszom odpowiednie podarunki, a na koniec rozgrywki sprawdzamy, które spośród siedmiu gejsz je otrzymały. Jeżeli zdobędziemy przychylność co najmniej czterech z nich, wygramy.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *