Beyond The Sun – doczekaliśmy się premiery! Dodatek też już jest!

pudełka gry Beyond The Sun oraz dodatku do niej Nowi Liderzy

Premiera Beyond The Sun oraz dodatku – Nowi Liderzy stała się dzisiaj faktem! Od dzisiaj z łatwością znajdziecie gry na półkach ulubionych sklepów z planszówkami.

Beyond The Sun. Premiera

Na tę grę czekało wielu graczy, których serce bije w kierunku gier euro. Wydawnictwo Rebel ogłaszając polską edycję zaskoczyło polskich graczy, którzy z wielką niecierpliwością oczekiwali informacji o premierze. Ci, którzy pojawili się na Planszówkach w Spodku, mieli możliwość zakupu jej przedpremierowo. Natomiast od dzisiaj grę znajdziecie w sklepach.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Nadlatują nowe dodatki do Star Realms od IUVI Games. Kiedy premiera?

Beyond The Sun to gra, która przeniesie Was w przyszłość, gdzie ludzkość wyeksploatowała Ziemię oraz została wyniszczona przez wojny termonuklearne. Jedynym rozwiązaniem było zawrzeć sojusze, aby wspólnymi siłami poprowadzić badania kosmiczne, w celu wyruszenia w kosmos w poszukiwaniu nowego domu. Kolejne frakcje, które przetrwały na Ziemi wyruszyły w kosmos i ponownie rozpoczęły rywalizację o władzę i kontrolę.

Opis

Beyond the Sun to kosmiczna gra, w której gracze wspólnie decydują o postępie technologicznym ludzkości u zarania ery podróży kosmicznych. Każdy gracz zarządza asymetryczną frakcją, która będzie rywalizować o tytuł lidera gospodarczego i naukowego. Będzie to również wyścig o zdobycie największych wpływów w galaktyce.

Rozgrywka trwa tak długo, aż gracze zdobędą łącznie określoną liczbę osiągnięć. Oznacza to, że liczba rund będzie inna w każdej rozgrywce. Wygra gracz, który zgromadzi najwięcej punktów zwycięstwa. Można je zdobywać, badając technologie, rozwijając gospodarkę, kontrolując i kolonizując układy. Zapewniają je też różne osiągnięcia, a także wydarzenia rozpatrywane
podczas rozgrywki.

Grę znajdziecie w sklepach za: podstawkę za ~296 PLN np. tutaj, natomiast dodatek za ~136 PLN również tutaj.

Zawsze możecie sprawdzić aktualne ceny gier na portalu Planszeo.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

  • liczba graczy: 2-4
  • czas rozgrywki: 60-120 min.
  • wiek: 14+
  • link do BGG

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *