Klask 4. Premiera nowej gry wydawnictwa Rebel

Klask 4 - pudełko i komponenty

Klask 4 to kolejna premiera wydawnictwa Rebel w ostatnim czasie. Wielbicielom klasycznego Klaska nowej jego odmiany nie trzeba przedstawiać. Gra jest już dostępna we wszystkich sklepach z grami planszowymi. Możecie jej szukać również w sklepach z zabawkami.

Klask 4. Opis gry i zasady

Klask 4 - wygląd gryKLASK 4 to rozszerzona edycja wyjątkowej, ekscytującej i jedynej w swoim rodzaju gry z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce któregoś z przeciwników. Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do utraty punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów – jeśli przynajmniej dwie przyczepią się do Twojego młoteczka, stracisz cenny punkt!

Na czym to polega?

Traf pomarańczową kulką do bramek przeciwników, unikając przeszkód rozmieszczonych wokół. W grze nie ma tur – możecie się poruszać w dowolnym momencie. Swoje młoteczki poruszacie za pomocą magnesów umieszczonych pod planszą. Każde z Was rozpoczyna grę z 5 punktami (życiami), a zabawa kończy się w momencie, gdy któreś z Was straci wszystkie punkty. Gracz, któremu pozostało najwięcej punktów, zwycięża!

POLECAMY TAKŻE: Wiedźmin Ścieżka Przeznaczenia. Kampania nowej gry planszowej w kultowym uniwersum

Informacje pudełkowe:

Premiera, cena

Klask 4 to kolejna gra wydawnictwa Rebel, która zasiliła sklepowe półki. Znajdziecie ją we wszystkich sklepach z grami planszowymi, oraz niektórych z zabawkami. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399,95 zł, a w najtańszych sklepach dzisiejszą premierę dostaniecie za około 290 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *