Dragon Eclipse – nowa gra od Aweken Realms na Gamefoundzie

pudełko gry Dragon Eclipse

Wydawnictwo Awaken Realms ruszyło z kampanią nowej gry – Dragon Eclipse. Dostępna jest opcja polskiej edycji.

Dragon Eclipse. Kampania

Na platformie Gamefound wystartowała kampania nowej gry wydawnictwa Awaken Realms – Dragon Eclipse. Autorem gry jest Kamil 'Sanex’ Cieśla. Na stronie kampanii znajdziecie informację o dostępnej polskiej wersji językowej tej gry.

Dragon Eclipse to kooperacyjna gra przygodowa, która przeniesie Was do krainy pełnej mitycznych bestii i starożytnych smoków.

Gra przeznaczona jest do rozgrywki dla 1 lub 2 graczy. W pudełku czeka na Was 12 scenariuszy pełnych wyzwań i przygody. Do swojej dyspozycji będziecie mieli aż 3 tryby rozgrywki: kampania solo, 1 vs 1 oraz pojedyncze wyzwanie. W grze znajdziecie 3 rodzaje kart: podstawowe, unikalne i legendarne. Dodatkowe boostery pozwolą Wam zwiększać różnorodność stworzeń i kart do nich przypisanych.

Kampania poprowadzi Was przez różne lokacje zawarte w Księdze. Poznacie wyjątkowy świat stworzony przez autora gry. Jeśli natomiast wybierzecie Arenę, będziecie mogli walczyć na 10 różnych mapach. Będą to nie tylko inne lokalizacje, na każdej z nich znajdują się dodatkowe wyzwania, które będziecie mogli wykorzystać na swoją korzyść.

POLECAMY RÓWNIEŻ:
Co z polską edycją Feed the Kraken? Nowe informacje

Opis gry

Odkryjmy tajemnice zaćmienia, które zmieniło wszystko. Czeka na nas świat pełen niepowtarzalnych i majestatycznych istot, które możemy oswajać, trenować, łapać, ale też rywalizować z nimi. Każda z tych istot posiada swoją unikalną talię kart, której możemy użyć w walce i specjalne zdolności, co daje nam nieskończone taktyczne możliwości do opanowania.

pudełko i figurki z kampanii gry Dragon Eclipse
Pudełko i figurki z kampanii gry Dragon Eclipse

W trakcie kampania można wybrać jeden z trzech pakietów:

  • Pakiet Standardowy: 55$ – zawierający grę podstawową i odblokowane cele. Pakiet nie będzie zawierał żadnych miniatur, wstępnie zapakowanych boosterów, premium, ale w pudełku znajdziemy wszystkie karty i 2 dodatkowe tryby. Dzięki temu otrzymamy pełnoprawną kampanijną grę przygodową w niższej cenie.
  • Edycja Specjalna: 119$ – zawiera grę podstawową i wszystkie odblokowane cele oraz foliowane boostery premium, unikalne figurki, akrylowe żetony i segregator Mystling oraz Big Box.
  • Edycja Kolekcjonerska: 184$ – wszystko co w Edycji Specjalnej oraz: zestaw terenów, zestaw mat, pudełko na boostery oraz pudełko z rozszerzeniem Untamed Arena.

Gra ufundowała się w niecałe 4 minuty a na decyzję o wsparciu pozostało 18 dni.

INFORMACJE PUDEŁKOWE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *