Nowi Słudzy – dodatek do karcianej gry Mindbug. Premiera od Portalu

Mindbug - Nowi słudzy
Zwiększ ilość potworów! Mindbug wytrzyma! Dzisiaj premierę ma dodatek – Nowi Słudzy do karcianej gry Mindbug od wydawnictwa Portal Games Polska.
 
Jeżeli lubicie karciane, szybkie bitewniaki to na pewno znacie tytuł Mindbug, wydawnictwa Portal. Premierowy dodatek Nowi Słudzy to jeszcze więcej kart i nowe strategie, które możecie wprowadzić do rozgrywki.

Nowi Słudzy. Opis

Nowi słudzy- komponentyDodatek  wprowadza 12 nowych stworów (po 2 karty każdy), które kompletnie odświeżają zależności między kartami znanymi z gry podstawowej. Każda karta jest przepotężna – jak to w Mindbugu – i każda – jak to w Mindbugu – ma potencjał do stworzenia prawdziwych „kombosów”
Ponadto, 4 dodatkowe karty otwierają pole do rozgrywek 4-osobowych. Gracze dzielą się wówczas na dwie 2-osobowe drużyny, które starają się wyeliminować punkty życia drużyny przeciwnej.
 

Mindbug. Gra podstawowa

Mindbug to kieszonkowa gra karciana dla 2 osób od twórcy Magic: The Gathering (Richarda Garfielda). Jest to karciany pojedynek, w którym nawet najlepsze karty mogą się okazać śmiertelnie niebezpieczne, jeśli zostaną zagrane w niewłaściwym momencie. Gra łączy w sobie przystępność i prostotę zasad ze strategiczną głębią. Mimo, że Mindbug jest niezwykle łatwy do opanowania, bez końca zaskakuje nowymi wyzwaniami i kombinacjami. Unikatowa mechanika przejmowania kart pozwala kontrolować stwory przeciwnika i prowadzi do podejmowania nieszablonowych decyzji, które nawet od weteranów gier karcianych wymagają dostosowania stylu gry.
 
Dodatek Nowi Słudzy kupicie np. TUTAJ w cenie 33,95 zł
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *