Co z polską edycją Feed the Kraken? Nowe informacje

Feed the Kraken - okładka gry

Polska edycja Feed the Kraken jest w produkcji. Tak brzmi aktualny status zapowiedzianej przez Lucrum Games gry imprezowej.

Ten tytuł powinien spodobać się fanom knucia spisków, blefowania i rozmów nad stołem, którzy lubią spotykać się w większym gronie.

Feed the Kraken. Zasady gry

feed the kraken - wersja retailJest to gra dedukcyjna oparta na ukrytych rolach w pirackim klimacie. Wszyscy gracze siedzą w tej samej łodzi, ale reprezentują różne frakcje, które chcą nawigować w różnych kierunkach.

Lojalni marynarze muszą bezpiecznie sprowadzić statek na stały ląd, podczas gdy piraci pragną potajemnie wmanewrować statek w Trójkąt Bermudzki. Tymczasem szalony kultysta jest zajęty przekonywaniem części załogi, aby pomogła mu przywołać ich mrocznego pana – Krakena – z głębin morza, aby „uratować” ich wszystkich.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Przedsprzedaż gry Wędrujące Wieże od wydawnictwa Rebel rozpoczęta

Co turę statek będzie płynął w jednym z trzech możliwych kierunków – ale który to będzie? Obecny kapitan i wybrany przez niego porucznik studiują starożytne mapy morskie. Na ich podstawie przekazują swoje często sprzeczne polecenia wybranemu nawigatorowi, który musi podjąć ostateczną decyzję. Tymczasem reszta załogi pije rum, uprawia hazard i opowiada sobie historii o starożytnych potworach morskich.

Przewidywany czas premiery to I lub II kwartał 2024 r. Polska wersja językowa będzie wersją retail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *