To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci oraz Dobble: Psi Patrol. Nowe przedsprzedaże Rebela

To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci oraz Dobble: Psi Patrol - pudełka

To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci oraz Dobble: Psi Patrol w ekologicznym opakowaniu to dwie nowe przedsprzedaże wydawnictwa Rebel. Premiera obu tytułów przewidziana jest na październik tego roku.

To ja go tnę! Opis gry i zasady

To ja go tnę - elementy gryPodczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy upoluje 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas. W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii. Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa.

To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci - kartyTo ja go tnę! Berserkowie i nekromanci to dodatek, który wprowadza do gry „To ja go tnę!” 2 nowe klasy bohaterów: berserków i nekromantów. Ten dodatek wprowadza do gry „To ja go tnę!” 2 nowe klasy bohaterów: berserków i nekromantów. Istnieją 2 sposoby, aby wygrać rozgrywkę z tym dodatkiem:

  • Opcja 1. Ubić 3 potwory,
  • Opcja 2. Na koniec swojej tury mieć pełną drużynę składającą się z 7 różnych klas (karta przywódcy drużyny też się liczy).

Berserkowie są doskonałymi wojownikami o ekstremalnej sile i potężnym gniewie. W prawym dolnym rogu niektórych kart berserków znajdują się symbole, które oznaczają, że do takiej karty bohatera można przyłączyć 2 karty przedmiotów (w tym karty przeklętych przedmiotów). Przyłączenie każdej karty przedmiotu nadal kosztuje 1 punkt akcji. Nie można przyłączyć do tej samej karty berserka 2 kart przedmiotów ze słowem „maska” w nazwie.

Nekromanci odprawiają mroczne rytuały, aby zapewnić swojej drużynie przewagę. W przeciwieństwie do bohaterów innych klas, aby aktywować efekt karty nekromanty, potrzebne są niskie wyniki rzutów. Jednak w treści wielu z tych kart znajduje się dodatkowy koszt, który musisz opłacić, aby aktywować ich efekt.

Dobble: Psi Patrol (dodruk w ekologicznym opakowaniu)

Dobble: Psi patrol - komponentyMarshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye! Bohaterskie psiaki, które na co dzień dzielnie pomagają potrzebującym, zawitały na karty Dobble, by wspierać najmłodszych w ćwiczeniu refleksu i spostrzegawczości! Czy uda Ci się wypatrzyć parę identycznych bohaterów lub charakterystycznych przedmiotów zanim zrobią to przeciwnicy? Zadanie jest proste: spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek. Gra poza ekologicznym opakowaniem nie różni się niczym od tej, która obecna była już wcześniej na sklepowych półkach.

Przedsprzedaż, premiera, ceny

Przedsprzedaż nowych produktów wydawnictwa Rebel już się rozpoczęła. To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci ma trafić do sprzedaży 11.10.2023, a Dobble: Psi Patrol 27.10.2023. Zamówienia można składać zarówno u wydawcy jak i w pozostałych sklepach. Sugerowana cena detaliczna To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci wynosi 59,95 zł, zaś Dobble: Psi Patrol 69,95 zł.