Candy Hunters – kampania nowej gry od Smart Flamingo już wkrótce

candy hunters

Na dzień przed Planszówki w Spodku wydawnictwo Smart flamingo zapowiedziało swój nowy tytuł. A jest to nic innego jak CANDY HUNTERS (Łowcy Cukierków), gra w klimacie Halloween.

Candy Hunters. Opis i mechanika

Candy Hunters to gra logiczna, w której znajdziemy bardzo niecodzienny klimat – Halloween. Wcielamy się w dzieciaki, które będą zbierać cukierki, przemierzając domy. Jednakże musimy uważać. Nie jesteśmy tam sami – towarzyszy nam konkurencja. Ponadto po uliczkach miasta krążą autentyczne duchy. Jak myślicie, kto najszybciej zbierze więcej łakoci?

Główną mechaniką rozgrywki będzie pattern building, a w jej trakcie kluczowe będzie układanie w odpowiednim czasie i miejscu znaczników graczy wszystko po to, by zapunktować w oparciu o układy kart. Wykorzystując ruchy duchów, każdy z graczy będzie starał się „przegonić” znaczniki naszych przeciwników oraz pozbyć się duchów z układów, które chcielibyśmy zrealizować.

MOŻE WAS ZACIEKAWIĆ: Terraformacja Marsa: Gra kościana zapowiedziana przez Rebel. Premiera jeszcze tej jesieni

Co jeszcze wiemy?

Autorami gry są Marek Chodoń i Michał Gryń (autor m.in. Rakiety wydanej przez wydawnictwo Granna), a ilustratorką jest Asia Michalska.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Obecnie na listopad planowana jest kampania Łowców Cukierków, która pojawi się w listopadzie na jednej z crowdfunding’owych platform.

Premiera gry planowana jest na 2024 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *