Tracks. Dźwiękowa gra detektywistyczna. Wytężcie słuch – Muduko zapowiada nietuzinkową grą dla Sherlocków

Tracks. Dźwiękowa gra detektywistyczna

Czujność, zmysł dedukcji i … dobry słuch przydadzą się Wam podczas rozwiązywania 15 kryminalnych spraw. Muduko uruchomiło przedsprzedaż bardzo nietuzinkowej gry zatytułowanej Tracks.

Na pudełku widnieje podtytuł – dźwiękowa gra detektywistyczna. Mamy więc do czynienia z grą, która łączy analogowe elementy z wirtualną rzeczywistością.

Tracks. Dźwiękowa gra detektywistyczna. Zasady

Nowa propozycja od Muduko wpisuje się w kategorię gier detektywistycznych, takich jak MikroMakro czy Kroniki Zbrodni, w której gracze wspólnie muszą znaleźć rozwiązanie zagadki. Dzięki temu mogą poczuć się jak prawdziwi śledczy na tropie przestępstwa. Jednak Tracks wyróżnia zaktywizowanie również zmysłu słuchu.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Gra Dark Quarter – zapowiedziana polska edycja tej mrocznej gry

W pudełku znajduje się plan miasta Siren Bay z podziałem na 9 rejonów, folder policyjny, 15 akt spraw, 55 kart monitoringu i ulotka turystyczna o mieście. Dodatkowo do rozgrywki potrzebujecie ściągnąć darmową aplikację. To w niej wysłuchacie nagranego przebiegu sprawy i będziecie wsłuchiwać się w każdy dźwięk, który może doprowadzić Was do rozwikłania śledztwa. Swój cel będziecie śledzić za pomocą kamer monitoringu, odwiedzając różne lokacje w mieście.

Zasady są bardzo proste i przebiegiem rozgrywki steruje aplikacja. Na kanale YT wydawnictwa Muduko znajdziecie krótki filmik przedstawiający reguły gry.

Łącznie w pudełku znajduje się 15 scenariuszy o różnym stopniu trudności.

Do 18 września trwa przedsprzedaż w sklepie wydawcy. Zamawiając w nim grę kupujący otrzymają w bonusie policyjny samochodzik. Sugerowana cena detaliczna (SCD) wynosi 139 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *