Premiera nowych gier dedukcyjnych od Fox Games

Gry dedukcyjne to coś co lubicie? Jeżeli jesteście fanami serii gier Kryminalne Zagadki i Escape Room – od wydawnictwa FoxGames, to ucieszy Was fakt, że od dzisiaj Wasza kolekcja może powiększyć się dwa kolejne tytuły.
 

Gry dedukcyjne od wydawnictwa FoxGames, to Escape room: W krainie czarów oraz Kryminalne Zagadki: Niefortunny spadek, które od dzisiaj możecie znaleźć na sklepowych półkach. Idealnie nadadzą się do samodzielnej zabawy, ale też do wspólnego główkowania nad prawidłowym rozwiązaniem zagadki.

W oba tytuły możecie zagrać w trybie solo i kooperacyjnym.

Escape room: W krainie czarów.

W tej grze dedukcyjnej, podejmiecie się wyzwania w krainie, w której nic nie jest takie, na jakie wygląda. Ta gra karciana zabierze Was w niezapomnianą podróż do Krainy Czarów. Tam, spotkacie Szalonego Kapelusznika, Kota z Cheshire, Białego Królika i inne zamieszkujące ja postaci.

Wspólnie (lub solo) przeżyjcie wspaniałe przygody w Krainie Czarów, ale pamiętajcie, żeby być ostrożnym i nie postradać zmysłów, oraz nie pozwólcie Królowej Kier skrócić Was o głowy! Czy jesteście na to gotowi?

FAN DEDUKCJI POWINIEN ZOBACZYĆ: Dodruk linii Exit od wydawnictwa Galakta. Zobaczcie prezentację tytułów na naszym kanale YT

Kryminalne Zagadki: Niefortunny spadek.

Rok 1698, Holandia. W swoim gabinecie zostaje znaleziony Cornelius Kloss, prezes spółki handlowej. Niestety jest martwy. Obok jego ciała śledczy znajdują otwarty sejf, w którym znajduje się wciąż zapieczętowany testament.

Spróbujcie odkryć, kto zyskał na śmierci Corneliusa Klossa, oraz jakie motywy kierowały mordercą. Podczas  przeszukiwania miejsca zbrodni bądźcie bardzo uważni, słuchajcie zeznań świadków. Dzięki temu może uda się Wam odtworzyć przebieg wydarzeń, które doprowadziły do śmierci prezesa. Co z tym ma wspólnego niefortunny spadek? Czy Wasza teoria okaże się prawdziwa?

Zobaczcie wszystkie tytuły serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *