WawaGra, grudniowy konwent na PGE Narodowy. Znamy ceny biletów

Logo wydarzenia WawaGra
Jak już wiecie – planszówki wrócą na PGE Narodowy! Stadion otworzy swoje drzwi dla nowej imprezy o nazwie WawaGra. Za organizacją imprezy stoją chłopaki z Game Troll TV – wszystko o grach.  Możecie się więc spodziewać rewelacyjnego wydarzenia.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, w godzinach od 9:00 do 18:00.

Czego możecie się spodziewać?

Strefa wydawców. To tutaj zaopatrzycie się w nowe tytuły – te nowsze i starsze pozycje, będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach!

Gralnia. Tak zwany games room gdzie organizatorzy, wspólnie z wydawcami, przygotowują Wam ogromną bibliotekę gier do wypożyczenia. Będą to tytuły dla graczy w różnym wieku i różnych upodobaniach.

Malowanie figurek. A właściwie dwie strefy. Pierwsza, prowadzona będzie przez Trollowych chłopaków, druga – przez wydawnictwo Rebel, który zabierze Was w świat Star Wars Shatterpoint

Może Cię zainteresować: Festiwal gier planszowych w Suwałkach. Mroźna Brama zaprasza już po raz szósty

Prelekcje. Spotkania z wydawcami, youtuberami planszówkowymi na których będziecie mogli posłuchać o tematach związanych z branżą, a także zadawać pytania do prelegentów. Lista prelekcji będzie udostępniona bliżej terminu wydarzenia.

Strefa dla dzieci. To w niej, Wasze pociechy będą mogły zagrać w gry odpowiednie dla ich grupy wiekowej, oraz pozbyć się nadmiaru energii pod czujnym okiem młodych animatorów.

Strefa gastronomiczna. A jak złapie Was mniejszy lub ciut większy głód, to możecie odwiedzić strefę gastronomiczną. Zjecie tam smaczne ciepłe posiłki, nie zabraknie też ciastek, kawy i kanapek.
 
Warsztaty projektowania gier planszowych. Czeka Was wykład na temat projektowania gier, który poprowadzą projektanci gier planszowych. Następnie otrzymacie specjalne zestawy firmy TREFL do projektowania gier i w wyznaczonym czasie w grupach zaprojektujecie swój pomysł, który następnie zostanie oceniony przez naszych specjalistów! Kto wie, może drzemie w Was ukryty talent?
 
500 pakietów nagród dla tych, którzy skorzystają z promocji przygotowanych przez wydawców i rozwiążą zagadki, jakie dla Was przygotowaliśmy na stoisku Game Troll TV (poziom 1)
 

Ceny biletów

Ceny biletów kupionych przez internet:

  • Normaln -: 20 zł
  • Ulgowy – 15 zł  (emeryci, renciści, dzieci do 16 roku życia)
  • Gadżetowy – 99 zł (bilet wstępu + smycz, kubek, dice tray)
  • Bilet VIP 1000 zł – 20 sztuk! (bilet wstępu + wejściówka na imprezę + pakiet gier + obiad + całodzienny catering + miejsce parkingowe + zestaw gadżetów)
UWAGA! Bilety na WawaGra będzie można kupić za pośrednictwem witryny internetowej eBilet od 11 października 2023 do 1 grudnia 2023 do godziny 23:59
 
Ceny biletów kupionych na miejscu w dniu imprezy:
  • Normalny – 25 zł
  • Ulgowy – 20 zł
Program wydarzenia i lista wydawców wciąż są otwarte! Aktualizacje możecie śledzić na oficjalnej stronie wydarzenia.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *