Massive Darkness 2: Hellscape. Dodruk płynie, a na horyzoncie nowe dodatki

massive darkness 2 - dodruk, okładka gry
Dobre wieści napłynęły od wydawnictwa Portal Games. Dodruk Massive Darkness 2: Hellscape właśnie został wyprodukowany i rozpoczyna się jego transport.

Oznacza to, że jeszcze w tym roku podstawka wróci do magazynu wydawcy. Gra jest nadal do kupienia w niektórych sklepach, ale widząc zainteresowanie Portal postanowił zadbać o stały dostęp. Zwłaszcza, że na horyzoncie są dwa kolejne dodatki.

Massive Darkness 2: Hellscape

Massive Darkness 2: Hellscape to kooperacyjna gra planszowa, będąca kontynuacją gry z 2017 roku. Bazując na mechanice kultowej serii Zombicide i ją ulepszając, druga część Massive Darkness przeniesie Was w klimaty dark fantasy z motywami Dungeons and Dragons.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Iron Maiden Character Pack od Portal Games. Ruszyła produkcja!

W tej ogromnej grze, liczącej niemal 70 figurek, będziecie przeszukiwać lochy, zbierać ekwipunek, zdobywać doświadczenie i walczyć z przeraźliwymi monstrami. Tutaj każda z sześciu dostępnych klas postaci posiada własne mechaniki działania, co czyni rozgrywkę asymetryczną i jeszcze bardziej immersyjną.

Massive Darkness 2. Dodatki

Widząc zainteresowanie tym tytułem Portal Games nie poprzestał na samej grze podstawowej. Razem z nią ukazał się już dodatek Massive Darkness 2: Heavenfall, który wprowadza wyczekiwany Tryb Kampanii. Pozwala on rozwinąć bohaterów, przejść 8 z 14 dostępnych Misji dążąc do jednego z 3 możliwych zakończeń.

W IV kwartale 2023 roku powinny pojawić się dwa kolejne dodatki:

  • Gates of Hell – ten Enemy Box zawiera nie tylko dwóch nowych przeciwników z ich stronnikami oraz ich nowymi przedmiotami i przerażającego wędrującego Potwora.
  • Mnich i Nekromanta – zawiera wszystkie niezbędne komponenty do gry dwoma nowymi klasami Mnichami i Nekromantami oraz nowym wędrującym potworem – Paragonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *